מה רואים מתא טייס בסימולטור

מה רואים מתא טייס בסימולטור

 

מבקשים להעניק מתנה לגברים ליום הולדת מיוחד ומרגש? מה דעתכם על סימולטור טיסה מתנה ליום הולדת שהכי קרוב לדבר האמיתי? בשורות הבאות יוסבר מה רואים מתא טייס בסימולטור ולמה סימולטור טיסה ליום הולדת לגבר הינו מתנה מושלמת.

 

להיות טייס ליום אחד…

בתור התחלה, מי שרוצה להיות טייס בחיל האוויר נדרש לעמוד בסדרה ארוכה של מבחנים ומיונים שרק מעטים עומדים בהם, ואז עליו לעבור תהליך אימונים ארוך ומפרך אשר מעטים מסיימים את הקורס היוקרתי והטיס נשאר בגדר חלום. בנוסף לכך, גם אחרי הצבא אין זה פשוט להוציא רישיון טייס, מכיוון שמדובר בתהליך יקר ותובעני המצריך אף הוא עמידה במבחנים קשים. והיום – ניתן לתת לגברים טעימה משכנעת מהחלום, בדמות השתתפות בסימולטור טיסה מקצועי.

 

מתנה שכל גבר ישמח לקבל

אם אתם מחפשים מתנה מרגשת ומיוחדת שכל גבר ישמח לקבל, כדאי לכם להעניק לו חוויית סימולטור של מטוס קרב. מדובר בטיסה בסימולטור של F-16 ו F-35 מהמשוכללים והמתקדמים בעולם, בדומה למה שיש בטייסות של חיל האוויר. מתנה זו תעניק לגבר חוויה מרגשת, חד פעמית ובלתי נשכחת, של להיות טייס קרבי ליום אחד. עבור גברים רבים היא מגשימה חלום ישן עם שליטה בכלי טייס עוצמתי, והתחושה הנהדרת של לעוף בשחקים. בנוסף, מדובר בחוויה מרגשת ומאתגרת במיוחד, שכלל אינה דומה למשחק ילדים, עם משימות שיש להשלים וביצועים שנדרשים להיות כמה שיותר טובים.

 

סימולטור טיסה מקצועי מתקדם

 

בסימולטור טיסה מקצועי ומתקדם העושה שימוש במציאות מדומה בתלת ממד, האפקט המתקבל משכנע במיוחד. זוהי חוויה שהמוח שלנו מתרגם כמציאותית ומגיב אליה כמו אל גירוי אמיתי של טיסה. הגירוי נשען על תמונות תלת ממד מדויקות, משכנעות ואיכותיות, ברמת פירוט גבוהה במיוחד. יש לציין שמכיוון שמדובר בסימולטור מקצועי הוא דורש תדריך טיסה מקצועי ע"י צוות הטייסת.

 

חוויית הדמיה מלאה

 

טיסה בסימולטור של מטוס קרב הינה הקרובה ביותר לדבר האמיתי.
המשתתף בטיסה יקבל קודם כל סרבל טיסה וייכנס לחדר תדריכים בו יקבל תדריך טיסה מקצועי ויעדים לאימון מצוות מדריכות סימולטור קרבי וטייסי קרב בכירים במילואים.
לאחר מכן, יכנס המשתתף לחלל הסימולטורים הכולל עשרה סימולטורים מתקדמים של מטוסי F-16, סימולטור F-35 ועמדות VR – 360 מעלות.
בטיסה בסימולטור – ימריא המשתתף מבסיס חיל אוויר ויצא למשימה מאתגרת הכוללת תמרונים, ביצוע משימות מאתגרות ועוד. בסיום הטיסה יתקיים תחקיר טיסה מקצועי במטרה לשפר את הביצועים בטיסה הבאה.

 

 אז מה רואים מתא הטייס?

 

בתא הטייס של הסימולטור המשתתף יזכה לחוויה מלאה של טיסה, עם כל הציוד הקיים בתא לרבות כיסאות טייס, מחוונים, מצערת וסטיק, תקשורת עם מגדל הפיקוח ועוד. כמו כן בתא הוא ייהנה מטיסה בגובה נמוך בנופים מוכרים של ישראל שנצפים מזווית לא שגרתית ועוצרת נשימה.

 

כמו כן, מי שירצה יוכל לבחור בטיסה הלוקחת אותו תוך דקות בודדות לכל מקום בארץ, בין אם ים המלח, הכנרת, חיפה ירושלים, תל אביב וכדומה. את הטיסה ניתן לבצע בגובה רב של עשרה ק"מ מעל פני הקרקע או כטיסה בגובה נמוך, תוך שילוב של תרגילי אירובטיקה מלהיבים. כך מתקבלת חוויה מרגשת של טיסה בגובה רב, עם אופק אינסופי שמסעיר את הדמיון, שלוקחת למציאות אחרת וגורמת לגבר לשכוח לכמה רגעים שבעצם לא עזב את הקרקע.

 

רוצים לקחת את זה כמה צעדים קדימה?

 

בחרו באימון כפול ופנקו את יקירכם בשתי טיסות בסימולטור – הטיסה השנייה תעלה את רמת האקשן והאתגר – הטיסה כוללת מרכיבים ממשימה מבצעית מעבר לגבולות המדינה, חלקה מבוצעת בגובה נמוך באזור מאוים תוך התחמקות מאיומים.

נשמח לייעץ ולהתאים את הטיסה המושלמת עבורכם

לייעוץ והתאמת טיסה ניתן להתקשר למספר 074-7403333,
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
X
דילוג לתוכן