מתנה לגבר

מתנה מקורית לגבר – טיסה במטוס F-16

לא קל לקנות מתנות לגברים בימינו. אמנם ישנו שפע עצום של אפשרויות, אבל דווקא המבחר הכל כך גדול מקשה על הבחירה. מחסום נוסף בדרך למתנה המושלמת הוא שלא תמיד אנחנו יודעים באמת מהו הטעם והעדפה האישית של מקבל המתנה. חשש נפוץ נוסף הוא זה שהבחירה שלנו לא תהיה מרשימה מספיק ולא באמת מיוחדת – ובפרט בעידן שבו התחושה של “Been There, Done That” הפכה נפוצה מאוד.

אבל יש גם פתרונות ומתנות שכל הגברים, או לפחות רובם המכריע, ישמחו לקבל: טיסה ב-F-16. הכוונה כמובן היא לטיסה בסימולטור מתקדם ולא במטוס “האמיתי”, אבל כולנו מודעים היטב לכך שגם מציאות רבודה ומציאות מדומה מייצרות חוויות סוחפות ומשכנעות מאוד, ובמיוחד כשמדובר על סימולטורים מהמתקדמים והמשוכללים ביותר בעולם, כמו אלו שתמצאו ב”טייסת”.

מה כוללת הטיסה בסימולטורים של מטוס הקרב הטוב ביותר בעולם?

הטיסה הראשונה בטייסת היא חוויה מרגשת ומסעירה כאחד. עוד לפני הכניסה לסימולטורים, הגבר שקיבל ממך את ההזדמנות להפוך לטייס קרב, לובש את סרבל הטיסה, נכנס לחדר התדריכים עובר תדריך טיסה וקבלת  משימות מבוגרי חיל האוויר (טייסי קרב בכירים ומדריכות סימולטור קרבי).

השלב הבא ורגעי השיא של החוויה הם כבר בתוך הקוקפיט, תא הטייס, והסימולטורים שמדמים בצורה קרובה ביותר למציאות, טיסה במטוס F-16, לאחר מכן יכנס מקבל המתנה לתחקיר ביצועים כמו שמקובל בטייסות מבצעיות.

הטיסה הראשונה כוללת: המראה, תמרונים, ביצוע משימות מאתגרות ועוד אלמנט מעורר השראה: התבוננות אל הנופים המוכרים של ארץ ישראל מנקודת המבט המקורית של טייסים אי שם בשחקים.

למה סימולטור טיסה הוא המתנה המושלמת לכל אירוע וחגיגה?

כשאנחנו מחפשים מתנה ייחודית ומשמחת באמת, כדאי כאמור שהיא תהיה מקורית. רוב הגברים מן הסתם לא חוו טיסה ב-F-16, כך שעבורם זהו אירוע חד-פעמי (אלא אם כן ירצו לחזור לטייסת ולעבור טיסות נוספות, אימונים מתקדמים, קרבות אוויר ועוד) ובעיקר בלתי נשכח.

בנוסף, עבור מרבית הגברים הפיכה לטייס קרב, גם אם לפרק זמן מוגבל, היא הגשמת חלום. התפקיד המרכזי של חיל האוויר בהגנה על אזרחי ישראל והכרעת המלחמות מול אויבינו, סרטים כמו “אהבה בשחקים” ובאופן כללי השליטה בכלי תעופה רב עוצמה, מייצרים תשוקה עזה – והמתנה כאמור מאפשרת למי שמקבל אותה להגשים את ה-חלום.

עוד מרכיב באטרקטיביות של הסימולטורים המשוכללים של “הטייסת” כמקום לחגוג בו יום הולדת או כל אירוע משמח אחר הוא האתגר והאקשן, גם כשהטיסה לא “אמיתית” – כאמור ה-Virtual Reality וה-Augmented Reality מספקים ריגוש עז מאוד – האתגר ממשי, וגברים תמיד נהנים לעמוד באתגרים שכאלה בהצלחה.

איך מזמינים את המתנה שכל מי שמקבל אותה לא ישכח אף פעם?

בקלות – דרך האתר או בטלפון. שובר המתנה נשלח במייל (אליכם או אל המקבל), תקף לשנה שלמה וניתן למימוש בכל מועד שבו האדם שזכה לקבלו יבחר. אפשר (וכדאי) להוסיף ברכות ואיחולים. בקליק קטן תוכלו לשלוח את המתנה הכי מקורית ומרגשת ישירות למקבלה.

מעוניינים בפרטים נוספים?

נשמח לייעץ ולהתאים את הטיסה המושלמת עבורכם

לייעוץ והתאמת טיסה ניתן להתקשר למספר 074-7403333,
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
X
דילוג לתוכן