סדנאות לארגונים

סדנאות לארגונים

סימולטור טיסה מתקדם של מטוס F-16 הוא לא “רק” מכשיר שמספק בילוי מלהיב ומרגש, אלא גם בסיס איתן להעצמה אישית, צוותית וארגונית. כשמוסיפים לטכנולוגיה המשוכללת את התרבות הניהולית והארגונית המוערכת והמצליחה של חיל האוויר, התוצאה היא סינרגיה רבת עוצמה שמאפשרת לכל ארגון לבנות את עצמו, בעזרת כלים אפקטיביים מעולם הטיסה, שרלוונטיים לחברות בכל התחומים. הסדנאות לארגונים שמוצעות ב”טייסת” מובילות את הארגון למצוינות אמיתית, מקצוענות ללא פשרות וכתוצאה מכך להצלחות מרשימות בטווח הקצר והארוך גם יחד.

הטייסת כמרכז למידה

הסדנאות לארגונים שמוצעות ע”י הטייסת, פותחו על-ידי מומחים מעולמות תוכן שונים ומותאמות לצרכים הספציפיים של כל ארגון ועסק. במסגרת הסדנה הטייסת הופכת למרכז למידה משוכלל וייחודי שמסייע לחברות להתמודד בכל המישורים עם הסביבה המאתגרת והמורכבת של ימינו. מי שמעביר את התכנים השונים והפעילויות המרתקות בסדנה – ששיאן כמובן הטסת מטוס קרב F-16 בסימולטורים החדשניים שלנו – הם טייסי קרב מחיל האוויר במיל’ שמביאים איתם את רוח הקרב והמצוינות של חיל האוויר, וכן יועצים ארגוניים בכירים, התורם מהידע והניסיון הרב שלהם.

התחומים שבהם מתמקדת הסדנא בטייסת

כל סדנה מותאמת כאמור לצרכים הספציפיים של הארגון. בפרט מתמקדות הסדנאות בנושאים הבאים שבאופן טבעי חשובים לכל עסק ולכל חברה:

תחקור ולמידה

חיל האוויר ידוע בתחקירים המעמיקים והיסודיים, אשר מבוססים על כנות מוחלטת ואפס טיוח. זוהי איכות יקרת ערך לכל חברה ולכל ארגון, וזאת מפני שללא זיהוי מדויק של טעויות, והבנה אמיתית של הגורמים להן, לא ניתן לתקן את הטעון שיפור וללמוד כיצד להתנהל באופן מיטבי. בסדנה זו , יתרגלו העובדים שלכם את מתודולוגיית התחקור והלמידה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים של חיל האוויר, ויוכלו לקחת את הכלי החיוני הזה איתם להמשך הדרך וליישמו בארגונכם.

כישלון כמנוף להצלחה

“כישלון הוא פשוט הזדמנות להתחיל שוב, הפעם בצורה מושכלת יותר”, אמר הנרי פורד – וצדק, כמובן. כולנו יודעים שכישלונות הם חלק בלתי נפרד מהחיים ושחובה למנף אותם להצלחות עתידיות ובוודאי שלא להרים ידיים – אבל רובנו לא באמת מצליחים לעשות זאת. בסדנה זו יקבלו העובדים שלכם כלים מעשיים לשיפור ביצועים ולמידה מטעויות ומכישלונות שחוו, הדרך לתחקר וללמוד מכישלונות אלו ולשפר ביצועים עתידיים, תוך התבססות על מתודולוגיות ושיטות מוכחות שפותחו ע”י בכירי חיל האוויר ויועצים ארגוניים מובילים במשק.

תכנון וביצוע

עוד איכות בולטת של חיל האוויר היא התכנון המפורט והמדויק של כל משימה ומשימה המועבר בתדריך יסודי והביצוע המוקפד שלהן. העובדים שמגיעים לסדנה בטייסת ישפרו גם את מיומנויות התכנון והביצוע של משימותיהם ויעדיהם.

עבודת צוות

הצלחת כל חברה תלויה לא רק ביכולות האישיות של כל עובד, אלא גם בשיתוף הפעולה ביניהם, ועל כן מוקדשת תשומת לב גם לנושא חשוב זה. גם כאן המתודולוגיות מתבססות על ניסיון מקצועי ורב שנים צוותי האוויר שלנו שמתורגלים לעבוד הן כאינדיבידואל והן כצוות.

הובלה ומנהיגות

לכל חברה כדאי לטפח עובדים שלא “רק” מבצעים את המוטל עליהם באופן מיטבי, אלא גם מסוגלים להוביל אחרים בעקבותיהם ומהווים מנהיגים טבעיים – סדנאות הטייסת מלמדות את העובד הן ברמת התיאוריה והן ברמת היישום והביצוע תוך שימוש בסימולטורים המתקדמים של הטייסת, כיצד לשפר ולרכוש יכולות הובלה ומנהיגות.

תוספות אפשריות להעשרת הסדנאות

כל סדנאות הטייסת מועברות במתחם הטייסת הכולל חדרי תדריך, תחקיר, מבצעים, וכמובן 10 סימולטורים מתקדמים וחדשניים. הסדנאות מתאימות לכל גודל קבוצה (כולל קבוצות גדולות מאוד של משתתפים), ניתן להוסיף גם כיבוד/ ארוחות איכותיות, חדרי דיונים, הרצאות מרתקות מבכירי החייל וערכות שי מקוריות לעובדי הארגון – כך שהבילוי בטייסת יהיה מהנה במיוחד ובה בעת מעצים ומלמד.

 

מעוניינים בפרטים נוספים?

נשמח לייעץ ולהתאים את הטיסה המושלמת עבורכם

לייעוץ והתאמת טיסה ניתן להתקשר למספר 074-7403333,
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
X
דילוג לתוכן