פיתוח מנהלים

פיתוח מנהלים בטייסת

חשוב מאוד להשקיע בהשבחת כל המנהלים בעסק ובפיתוח מנהלים ויכולותיהם. אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לפיתוח מנהלים ואולי בעצם האפקטיבית ביותר, היא ללמוד ממומחים. כשמחפשים בארץ דוגמה לארגון שקיים לגביו קונצנזוס מוחלט בהיבט איכויות הניהול שלו עולה מיד הדוגמה של חיל האוויר הישראלי – חיל האוויר שלנו עסוק במשימות חשובות ורבות ופיתוח מנהלים היא לא אחת מהן, אבל ב”טייסת” שממוקמת בקומת הוי איי פי בסינמה סיטי בגלילות, הפועלת בהשראת חיל האוויר הישראלי ומנוהלת ע"י טייסי קרב בכירים במיל', תוכלו למצוא אנשי מקצוע, מומחים, הנאמנים למתודולוגיות הלימוד של החיל שהפכו אותו למצטיין ובעלי כל היכולות הנדרשות, להעצמת המנהלים אצלכם בארגון.

מעבר להרצאות מרתקות ומודלים ייחודיים שמעבירה הטייסת לארגונים במהלך סדנאות פיתוח מנהלים, קיים יתרון משמעותי נוסף בטייסת והוא בשיטות היישום ע"י שימוש בטיסות מרתקות בסימולטורים מהמתקדמים ביותר בעולם, של מטוסי 16F -מה שהופך את החוויה למלהיבה במיוחד.

מה כוללת סדנת פיתוח מנהלים בטייסת?

הטייסת הינה מרכז למידה היחיד מסוגו בעולם, המתמחה בבניית יכולות להשגת מצוינות אישית, צוותית וארגונית, הפועל בהשראת חיל האוויר הישראלי.

סדנאות הטייסת מספקות כלים ופתרונות הלקוחים מעולם הטיסה, להתמודדות אפקטיבית ויעילה עם מציאות מורכבת ומשתנה, במטרה להשיא ערך לארגונים וחברות.

הטייסת מציעה למנהלים בדרגים השונים, סדנאות פיתוח מנהלים ייחודיות, בנושאים שונים: תרבות התחקיר, עבודת צוות, הובלה, תכנון וביצוע ועוד.

הצוות שילווה אתכם בסדנאות פיתוח מנהלים של “הטייסת” מורכב ממומחים מעולמות תוכן שונים, טייסי קרב/ מפקדים בכירים (טייסות ובסיסים) במיל', יועצים ארגוניים מובילים מהמגזר העסקי, בעלי ניסיון עשיר בעבודה מול ארגונים. הסינרגיה בין המומחים השונים והידע הרב המבוסס על ניסיון רב שנים של אנשי המקצוע שלנו, מאפשרים לנו ליצור עבור כל חברה, תכנית פיתוח מנהלים שתפורה בדיוק למידותיה ומספקת מענה מושלם לצורכי הארגון/ החברה שלכם.

סדנאות פיתוח מנהלים שהוא גם חוויה מלהיבה!

כאמור, הערך המוסף של קורס פיתוח מנהלים ב”טייסת” הינו העובדה שמדובר בחוויה שהיא לא “רק” מעצימה ומלמדת מאוד אלא גם ייחודית ומלהיבה.

אין כמעט אדם שלא רוצה, ואפילו משתוקק, להטיס מטוס קרב. ה”טייסת” מעמידה ורשותכם סימולטורים משוכללים במיוחד שמדמים טיסה במטוס הקרב המוביל מסוגו בעולם F-16 , הטסת ה-F-16 בשמי הארץ ובמדינות אויב, ביצוע תמרונים שונים, משימות מאתגרות ואפילו אווירובטיקה מסוגננת, והפעלת מערכות המטוס השונות בהתאם לצורך, הם הבסיס של החוויה שיעברו המנהלים – לכל אלה מצטרפת המעטפת שמדמה לצד הטיסה את שגרת היום בטייסת קרב חיל האוויר.

בין השאר משתתפים המנהלים בתדרוכים המקדימים לקראת ביצוע המשימה ובתחקירים מפורטים לאחר הטיסה. כמו כן, יש ב”טייסת” מועדון כמו בכל טייסת, הכולל ארוחות מפנקות בהזמנה אישית וכשמוסיפים לתמונה את הלבוש והציוד, את האווירה ואת המקצוענות של הצוות, התוצאה היא קורס פיתוח מנהלים שהוא גם חוויה לימודית מעשירה וגם חוויה סוחפת.

לחצו כאן לצפייה במגוון הקורסים, סדנאות פיתוח ופעילויות בגלילות.

מעוניינים בפרטים נוספים?

נשמח לייעץ ולהתאים את הטיסה המושלמת עבורכם

לייעוץ והתאמת טיסה ניתן להתקשר למספר 074-7403333,
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
X
דילוג לתוכן