קורסי אונליין

הטייסת פיתחה את כלי האונליין והיכולת לפרוס ולקיים סדנאות בארגונים עצמם ובכך להעניק כלים למצוינות אישית וארגונית גם למי שאינו יכול להגיע אליה פיזית.
הטייסת משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות על מנת לייצר את הפלטפורמה ההדרכתית והחווייתית שתאפשר ביצוע סדנאות וקורסים בצורה הקרובה ביותר לחוויה בטייסת בגלילות.
הנושאים והתכנים המוצעים באונליין חופפים לנושאים המועברים בטייסת וניתנים להתאמה לפי צרכי הארגון.

Kobi Regev, Co-founder and CEO of The Squadron

מנכ"ל ומייסד הטייסת, אלוף משנה במילואים קובי רגב

"מתחם הטייסת הפך למוקד ענין עולמי בשל חווית הטיסה יוצאת הדופן והיכולת המתקדמת להעביר וללמד כלים למצוינות המושתתים על מורשת חיל האויר הישראלית.

בעטיה של תקופה מאתגרת עבור כולנו, ראינו חובה להנגיש את חווית הטיסה והמצוינות אליכם לכל מקום בעולם, חוויה אשר קרובה ככל האפשר למציאות, תחת ליווי צמוד של צוותי אוויר ומדריכות סימולטור קרבי, בזמן אמיתי.

קורס טיסה קרבית אונליין המותאם למגוון קהלים בכל העולם, לכל הגילאים מאפשר לנו להעביר כלים למצוינות, את חווית הטיסה, האקשן והאדרנלין של טייסי הקרב אליכם הבייתה או בכל מקום שבו תבחרו להיות."

Ilan Boger

ראש חטיבת האונליין, תת אלוף במילואים אילן בוגר

אני מזמין אתכם להצטרף אלינו ולהכיר מקרוב את עולם הטיסה הקרבית.

חוויה ייחודית ומהנה שאפשרית עכשיו לכולם, בכל מקום בעולם.

בקורסים ובסדנאות האונליין שלנו תוכלו לגלות את האתגרים, המשימות ועולמם המיוחד של טייסי הקרב.

'הטייסת' פותחת בפניכם את שעריה הווירטואליים ומחכה להמריא ביחד אתכם לעולם מלא אקשן ואתגר וכל זה אצלכם מהבית.

לקוחות ממליצים
דני חיון, בוגר קורס אונליין הראשון
קרא עוד
השבוע סיימתי את קורס הטייס אונליין של הטייסת. קורס ראשון מתוך ארבע. הקורס הוא מהבית בנוחות שלי עם המחשב שלי וציוד בסיסי נוסף שנרכש במיוחד במחיר עלות מהטייסת. הקורס היה על מטוס f16 למדתי לדבר בקשר, להכניס נקודות ניווט למחשב טיסה, לטוס במבנה, לנווט, לבצע קרבות דוגפייט בתותח, להשתמש בנתוני תצוגה עלית, וכמובן לנחות בשלום, למדתי המון. עבורי זו התחלה של הגשמת חלום. תמיד חלמתי להטיס את מטוס ה f-16 גם כחייל בחיל האוויר תמיד ליטפתי את המטוס כשעברתי לידו. והיום כשאני יודע להטיס אותו בעצמי אני מרגיש באדרנלין שרץ בגופי בכל טיסה כאילו ההייתי טייס קרב. המדריכים בקורס התאימו את התכנים ובנו אותם כך שכל אחד ורמת הטיסה שלו יגיע בסוף הקורס לרמה הגבוהה ביותר, איך? פשוט מאוד הקורס מבוסס על מתודלוגיה מחיל האוויר. תדריך , ביצוע, תחקיר, שיפור הביצוע, ושוב תחקיר...וכך עד שמשיגים את התוצאה הרצויה. את שיטת הלימוד והתחקיר העצמי אני לוקח לחיי האישיים והמקצועיים. בתקווה להשתפר ולהצליח להוציא מעצמי יותר. תודה לקובי רגב המייסד והמנכ"ל של הטייסת תודה לכל צוות הטייסת שעושה מאמץ עילאי שכל חניך יקבל מענה מיידי.
דויד
קרא עוד
הקורס הקרבי טיסה של הטייסת הוא קורס כיפי ובאותו זמן הוא דרך רציני לחוות את ההתרגשות של להטיה מטוס קרבי ומשוכלל. עם שיוערים שעוברים היסודות של הF-16 כמו, טיסה, נחיתותף טיסה מבנה, ניווט, רדיו, מכ"ם, לולאות וגילולים, למעבר לאוויר אוויר בהשתמשות תוכנית סימולטור טיסה ריאליסטי מאוד עם כלי תקשורת בנוסף. אל תפספסו את ההזדמנות הזאת עם אתם אוהבים את העולם הטיסה. הקורס מנוהל על ידי טייסי קרב ישראלי ובוצע בצורה מקצועית ומובנה, כוללתדריך בתחילת השיעור ותחקירים רצינים בסיום. זה אפשר להתאמן בין השיוערים והמשתתפים יוצרים חברות בינהם. מומלץ מאוד! תצפה לבלות המון זמן בסימולטור – רק להנות!
תמיר רגב
קרא עוד
התחלתי את דרכי בקורס יסודות שם למדתי על עולם התחקור ושלהטיס מטוס זה אולי קל אבל לדעת לתחקר את הטעויות שלך זה יותר קשה להבין איפה טעית ואיפה צריך לשפר. בקורס הראשון של F-16 התחלתי להתקדם ולצבור ניסיון, למדתי יותר על הטסה, לקחתי את כל היסודות לקורס הבא ולמדתי גם להתחבר לאנשים בקורס. עולם האונליין הוא עולם מדהים אשר מאפשר להתחבר לאנשים בכל הגלאים. אני מרגיש שיצרנו קהילה של אונליין שאני נהנה בה ויכול להטיס עם אנשים שבוגרים ממני ב 20 שנה או בני נוער צעירים ממני ב 5 שנים. כיום אני בקורס השלישי ונהנה מאוד. אני לומד 'אוויר אוויר' ועוד אלמנטים טיסתיים מתקדמים. מתחבר מאוד למדריכים והקורסים מקנים לי יכולות שמשפיעות גם מעבר לשעות הקורס ומגיעות גם לחיים שלי האישיים. הקורסים הקנו לי את כלי התחקור שמאפשר לי להשתפר בכל תחום בחיים.
יוסי
קרא עוד
פעם בשבוע נפגשים בחדר תדריכים אונליין של הטייסת, לשעתיים של יסודות ומקצוענות. תדריך, טיסה, תחקיר, למידה. הפסקה מהיום יום למחשבה שיפור והעמקה. צוות הדרכה מקצועי מהשורה הראשונה שנותן לך 110% מעצמו. לא תצטערו לרגע!
הקודם
הבא
X
דילוג לתוכן