רוצים להפוך את הצוות שלכם לצוות מנצח? בואו ליום גיבוש מיוחד במינו

רוצים להפוך את הצוות שלכם לצוות מנצח? בואו ליום גיבוש מיוחד במינו

 

עבודת הצוות היא חלק בלתי נפרד מיכולתו של ארגון או חברה להתקדם, להתפתח ולהצליח. זוהי עובדה ידועה ומוכרת במגזרי המשק השונים, ולכן מושקעים לא מעט משאבים בפיתוח צוותים בסדנאות ופעילויות פנים וחוץ ארגוניות. "הטייסת" מציעה לכם ימי גיבוש וסדנאות יוצאי דופן בנוף המקומי, בהם ניתן לעבוד על מגוון תחומים אפקטיביים לשיפור עבודת הצוות, החל בעובדים ועד למנהלים, וזאת תחת הדרכה מקצועית המבוססת על ניסיון רב ומתודולוגיות הלימוד של חיל האוויר הישראלי.

 

הטייסת – סדנאות פיתוח לחברות ששווה להכיר

 

נכון, יש לא מעט אפשרויות לסדנאות וימי גיבוש לפיתוח עובדים, מנהלים וצוותים, אבל אין עוד מקום כמו הטייסת. אנו מרכז למידה והדרכה ייחודי בנוף המקומי, ולמעשה העולמי, המתמחה בבניית כישורים ויכולות להשגת מצוינות צוותית, ארגונית ואישית, תוך התאמה ועיבוד מתרבות חיל האוויר לזו של חברות וארגונים. את הסדנאות, הקורסים וימי הגיבוש פיתחנו ביחד עם יועצים ארגוניים מובילים במשק המקומי, כך שיספקו מענה אפקטיבי למציאות המשתנה והמורכבת של העולם העסקי.

 

כיום אנו מציעים שורה ארוכה של סדנאות וימים בתחומים שונים, הניתנים להתאמה מדויקת לדרישות וצרכי הלקוח. הלמידה בהם הינה חווייתית, מלהיבה ומעשירה, וכוללת טיסה בסימולטורים מתקדמים של מטוסי F16 ו- F35. את הפעילויות מעבירים טייסי קרב בכירים ועימם מדריכות סימולטורים מיומנות, וניתן גם לשלב משתתפים בחו"ל אונליין, הרצאות, ארוחות, ערכות שי, הרמות כוסית, התאמה לשפות זרות, ועוד.

 

מתכננים יום גיבוש? קורס פיתוח מנהלים? הנה טעימה מהפעילויות שלנו:

 

במאמר אחד לא נוכל לסקור את כל קשת הסדנאות, הקורסים וימי הגיבוש המתקיימים ב- "טייסת", לכן נביא טעימה מכמה מהם המתאימים במיוחד לשיפור ההתנהלות בצוותים:

 

  • פעילות חווייתית – פעילות זו יכולה להתאים לכל אחד בארגון, והיא כוללת לבישת סרבלי טיסה, קבלת הדרכה לטיסה על סימולטור F16, תדריך לביצוע משימות ושתי טיסות בסימולטור. ניתן לבחור לפעילות זו בין יום גיבוש ועבודת צוות לבין נושא של תחקור ושיפור ביצועים. מדובר בפעילות הנמשכת שעתיים וחצי למינימום של עשרה משתתפים, כאשר בקבוצות גדולות מתבצעת טיסה אחת וכן הרצאה של טייס קרב בנושא לבחירתכם.
  • קורס פיתוח מנהלים וצוותים – בקורס הזה מוקנים כלים ארגוניים ואישיים בתחומים שיפור ולמידה, עבודה בצוות, קבלת החלטות בעולם משתנה, הובלת צוותים, הוצאת משימות לפועל, תכנון מורכב, התאוששות מחוסר הצלחה, ועוד. זוהי סדרה של מפגשים שבכל אחד מהם מבצעים שתי טיסות סימולטור, וחיבור בין החוויה למציאות האישית.
  • סדנת תכנון – זוהי סדנא המתמקדת בשלב התכנון שהינו היסוד והעוגן לכל משימה, פרויקט ותהליך בארגון. בסדנא זו מתרגלים תכנון משימות בצוות, טיסה והוצאה לפועל של המשימה שתוכננה על הסימולטורים שלנו. בתוך כך, המשתתפים לומדים את מתודולוגיית התכנון שלנו המהווה מודל נוח לשימוש עם התאמה לשוק האזרחי, וניתן ליישמו בכל הליך ארגוני. יש לציין כי בסדנא זו כל חבר בצוות אחראי אישית להצלחת המשימה, החל בשלב התכנון ועד לביצוע במהלך הטיסה המאתגרת. בנוסף, בכל מפגש יבוצע ניתוח של המשימה ונבחן כיצד ניתן ליישם את הלקחים בארגון שלכם.
  • התמודדות עם המציאות החדשה – במהלך סדנא זו מתחלקים לצוותים הנדרשים להתמודד עם תכנון והוצאה לפועל של משימה מורכבת תחת תנאים משתנים. המטרה היא לסייע למשתתפים להתמודד עם המציאות הנוכחית המאופיינות בדינאמיות גבוהה, אי וודאות וחוסר ביטחון כלכלי, כאשר המשתתפים נחשפים לכלים פרקטיים מהתרבות הארגונית של חיל האוויר, המסייעים להתמודד עם אתגרים חדשים.

נשמח לייעץ ולהתאים את הטיסה המושלמת עבורכם

לייעוץ והתאמת טיסה ניתן להתקשר למספר 074-7403333,
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
X
דילוג לתוכן