תיירים ומשלחות

טייסת הסימולטורים המתקדמים של מטוסי F-16 ו F-35, הראשונה מסוגה בעולם, מהווה שער ייחודי וחוויתי להיכרות מרתקת עם מדינת ישראל ואתגריה.
'הטייסת' מאפשרת לתיירים להיחשף לארץ ישראל היפה דרך מפגש עם טייסי קרב בכירים במילואים, טיסות בסימולטור בשמי הארץ והיכרות עם נופיה ואתריה הקדושים
של ישראל על כלל הדתות.
אימוני התיירים מתבצעים בשפה האנגלית, ניתן להזמין אימונים בשפות: צרפתית, ספרדית, רוסית, סינית – בתיאום מראש מול שירות הלקוחות.

החוויה כוללת לבישת סרבלי טיסה, תדריך טיסה מקצועי, תדריך משימה, טיסה בסימולטור מתקדם של F-16 ותחקיר טיסה. ניתן לבחור בין טיסת תיירים ייחודית בשמי הארץ או טיסת משימות מאתגרת בשמי תל אביב. אורך הפעילות: כשעה ורבע (כתלות בכמות המשתתפים) | כמות משתתפים: עד 30 איש
פעילות ייעודית, מרגשת ומאתגרת עבור תיירים ומשלחות מחו"ל. בתחילת הפעילות ילבשו התיירים סרבל טיסה, יעברו תדריך טיסה ומשימה ויצאו לטוס שתי טיסות מהנות בסימולטורים המתקדמים של הטייסת:
  • טיסה בשמי הארץ הכוללת סיור היכרות עם נופיה של מדינת ישראל ומאפשרת הבנה מעמיקה של האתגרים האסטרטגיים הקיימים בה.
  • טיסת משימות הכוללת המראה מבסיס במרכז הארץ, היכרות עם מאפייני המטוס וביצוע משימות מאתגרות בשמי תל אביב.
אורך הפעילות: כשעה ו-45 דק׳ (כתלות בכמות המשתתפים) בקבוצות מעל 30 איש תתבצע טיסה אחת והרצאה מרתקת של טייס קרב התוכנית מועברת בשפה האנגלית (להזמנת הפעילות בשפה אחרת יש לתאם מול שירות הלקוחות)
פעילות משפחתית משותפת, מאתגרת ובלתי נשכחת. הזדמנות לחיבור יוצא דופן בתוך המשפחה! במהלך הפעילות, לבישת סרבלי טיסה, הדרכת טיסה על F-16 , כניסה לקוקפיט אמיתי וטיסה ראשונה ומאתגרת בסימולטורים המתקדמים של 'הטייסת'. המשימה אותה יבצעו תאפשר שליטה על המטוס וקבלת ציון עבור הביצועים של המשתתפים. בסיום הטיסה הראשונה יבוצע תחקיר לטיסה בו ינותחו הביצועים ויוגדרו דרכים לשיפור ביצועים. מיד לאחר מכן, תצא המשפחה למשימה משותפת, הכוללת ניווט ומעבר מעל נקודות משמעותיות בישראל. בשלב הראשון, יידרשו לתכנן את המשימה ביחד, ובזמן הטיסה, להשיג את התוצאה הגבוהה ביותר כמשפחה.
  • הפעילות מועברת ע"י הצוות המקצועי של הטייסת שילווה את המשתתפים לאורך כל הפעילות.
  • בסיום יקבלו את מפת הטיסה אותה תכננו יחדיו.
אורך הפעילות: כ-3 שעות (כתלות בכמות המשתתפים) | כמות משתתפים: עד 90 איש
הזדמנות ייחודית להיכנס לטייסת סימולטורים ולראות את ישראל ממבט של טייסי קרב, לקבל סקירה על האתגרים האסטרטגיים במזרח התיכון, לשמוע סיפורים אישיים מפי טייסי קרב בכירים במילואים, לטוס טיסות מאתגרות ב F-35 ,F-16 – ובמערכות VR מתקדמות.
  • הביקור ילווה ע״י צוות טייסי קרב בכירים עם הדרכה וחניכה צמודה במהלך הטיסות.
  • במסגרת הביקור יוענק פאץ׳ שם רקום, שקית מתנה לכל משתתף וכיבוד קל.
אורך הפעילות: כשעתיים וחצי (כתלות בכמות המשתתפים) | כמות משתתפים: עד 90 איש
X

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם

השאירו פרטים ואחד מהנציגים שלנו יחזור אליכם עם כל התשובות.

לפרטים והזמנה של הפעילות
חייגו עכשיו:

או לחילופין

השאירו פרטים ואחד מהנציגים שלנו
יחזור אליכם עם כל התשובות.

לפרטים והזמנה של הפעילות
חייגו עכשיו:

או לחילופין

השאירו פרטים ואחד מהנציגים שלנו
יחזור אליכם עם כל התשובות.
דילוג לתוכן