»למי מיועדת טיסה בטייסת

למי מיועדת הטיסה בטייסת?

יחידים וקבוצות

טיסה בסימולטור של מטוס F-16, היא משימה מאתגרת ומהנה עבור כולם. מבקרים יחידים או קבוצות מוזמנים להגיע לטייסת לטיסה חד פעמית ובלתי נשכחת, או לתכנית אימון הדרגתית, שתלמד אתכם לטוס ברמת הטיסה הגבוהה ביותר, שתאפשר לכם להתמודד עם משימות מאתגרות, ללמוד ולהשתפר מטיסה לטיסה.

ההרשמות ליחידים וקבוצות, החל מגיל 12

אירועים מיוחדים וקבוצות

הטייסת הינה המקום המושלם לחגוג בו אירוע מרגש ויוצא דופן: ימי הולדת, בני ובנות מצווה, אירועים משפחתיים, כנסים והרצאות. צוות הטייסת יתכנן עבורכם יום חוויתי שיותאם לסוג האירוע וידאג שהאירוע שלכם יהיה מוקפד, מקורי ובלתי נשכח

תכנית "צעירי הטייסת" (בני נוער)

תכנית לימודים ייחודית, ללימוד יסודות הטיסה, היכרות עם מערכת מטוס F-16, פיתוח מנהיגות, קבלת החלטות, הבניית ביטחון עצמי ומצוינות אישית. התכנית מועברת עי טייסי קרב במיל', מדריכות סימולטור קרבי ומבוססת על המתודולוגיות של התרבות הארגונית בחיל האוויר. השיעורים יתקיימו בטייסת ויכללו טיסות בסימולטורים.
התכנית מתאימה לכיתות ח-י וכוללת 20 מפגשים.

קורסים וסדנאות לארגונים וחברות

הטייסת הינה מרכז למידה היחידי מסוגו בעולם, המתמחה בבניית יכולות להשגת מצוינות אישית, צוותית וארגונית, על בסיס מתודולוגיות ותרבות חיל האוויר. סדנאות הטייסת מספקות כלים ופתרונות הלקוחים מעולם הטיסה להתמודדות אפקטיבית ויעילה עם מציאות מורכבת משתנה, במטרה להשיא ערך לחברות וארגונים. הסדנאות מועברות ע"י טייסי חיל האוויר במיל׳ ומדריכות סימולטור בשיתוף עם ד"ר אלכס ברבר, יועץ ארגוני בכיר.
הטייסת מציעה מספר סדנאות ייחודיות בנושאים שונים, הכוללות טיסה בסימולטור מתקדם של מטוס F-16.

ימי כיף וגיבוש לחברות וארגונים

הטייסת מזמינה אתכם להגשים חלום בפעילות גיבוש חווייתית ומאתגרת, בואו להיות טייסי קרב, תכנן משימה, להיכנס לקוקפיט F-16 ולחוות את הדבר האמיתי ביחד עם חברכם לארגון.

תיירים בקבוצות או ביחידים

טיסה מלהיבה בשמי הארץ, המועברת בשפה האנגלית. מטרת טיסה זו היא סיור והיכרות עם ארץ ישראל ושטחי האימונים של טייסי החיל בארץ ישראל, אותה נראה ממעוף הציפור בפרספקטיבה של טייס קרב ומגובה 30 אלף רגל (10 ק״מ)

להזמנת טיסה