»סדנאות לעובדים במגוון נושאים

קורסים וסדנאות לעובדים, פיתוח צוותים ומנהלים וימי כיף לחברות

הטייסת הינה מרכז למידה היחיד מסוגו בעולם, המציע קורסי פיתוח וסדנאות לחברות וארגונים, לצד ימי כיף וגיבוש מרתקים. חיל האוויר ידוע בתרבות הארגונית הייחודית שלו, אשר מובילה את הארגון למצוינות, מקצוענות ולהצלחות מבצעיות רבות. צוות הטייסת כולל מומחי תוכן מעולמות שונים: טייסי קרב-מפקדים בכירים, מדריכות סימולטור ויועצים ארגוניים מהמובילים בשוק האזרחי.
ניתן לשלב תוספות ליום האירוע: ארוחות | הרצאות | חדר VIP | חדר ישיבות | ערכות שי | התאמת האירוע לשפות זרות.

אתכם גם מרחוק – קורסי העשרה וסדנאות באונליין / אצלכם בארגון

סוגי הפעילויות לחברות וארגונים:

 

פעילות חווייתית

פעילות חווייתית

פעילות חווייתית, ייחודית ומאתגרת, המתאימה לכל חברי הארגון.הפעילות כוללת לבישת סרבלי טיסה, הדרכת טיסה על 16-F ותדריך ייעודי למשימות אותן המשתתפים יידרשו לבצע, טיסה בסימולטורים מתקדמים של מטוסי 16F ומיד לאחר מכן תחקיר טיסה על פי מתודולוגיית התחקיר של הטייסת, לטובת שיפור ביצועים ברמה האישית במשימות הבאות.בטיסה השנייה יתנסו המשתתפים בטיסה מאתגרת נוספת אשר תסתיים בתחקיר מסכם והכרזה על הטייס בעל שיפור הביצועים הגבוה ביותר.

לפרטים נוספים 074-7403333

סדנת תחקיר

סדנת תחקיר

סדנה זו עוסקת במעגל השיפור באמצעות תחקיר. הכלי העיקרי אשר באמצעותו למדנו בחיל האויר להצטיין בכל תחום- אישי, קבוצתי וארגוני. קבוצה או ארגון שתחקור אינו בשגרת חייהם, סיכוייהם להשתפר נמוכים אם בכלל.בסדנה זו תחוו באמצעות טיסה מאתגרת בסימולטורים מתקדמים של מטוסי 16-F את חשיבות התחקיר, הפוטנציאל הגלום בו לשיפור מתמיד ותלמדו כיצד לבצע תחקיר נכון ויעיל, תוך שימוש ב"מודל התחקיר" של הטייסת, המבוסס על התרבות הארגונית של חיל האויר.בסיום, נדבר על איך תוכלו להטמיע את המודל בארגונכם, נרד לעומק הדברים בשיח קבוצתי ונבצע תהליך של עיבוד וסיכום.

לפרטים נוספים 074-7403333

סדנת תכנון

סדנת תכנון

סדנה זו עוסקת בתכנון – אבן היסוד של כל תהליך, פרויקט או משימה.בסדנה תחוו בעצמכם תכנון משימה בצוותים ולאחריו תטוסו ותוציאו לפועל את מה שתכננתם בתוך תא טייס אמיתי של 16-F.לאחר הצגת "מודל התכנון הנכון" של הטייסת תצאו פעם נוספת למשימה מבצעית ותוכלו ליישם כבר אצלנו את אשר למדתם.מודל זה קל לשימוש ומותאם לשוק האזרחי ומאופיין בצורה המתאימה לכל סוג פרויקט.נסיים את הסדנה בתהליך עיבוד ושיח חופשי של הקבוצה על האספקטים השונים בהם מבוצעים תהליכי תכנון בארגון שלכם.

לפרטים נוספים 074-7403333

סדנת עבודת צוות

סדנת עבודת צוות

המבנה הארגוני בטייסות קרב בחיל האויר כולל צוותים משתנים, סביבה דינמית ומאתגרת, בדומה לעולם העסקי המודרני. בסדנה זו נכניס אתכם לעולם טייסי הקרב,נדבר על מודל עבודת הצוות שפיתחנו, המבוסס על התרבות הארגונית של חיל האויר.לאחר שנלמד את יסודות הטיסה במטוס קרב, נתחלק לצוותים ונתכנן משימה אווירית מבצעית מרתקת, כך שכל חבר צוות אחראי באופן אישי על הצלחת המשימה- הן ברמת התכנון והן ברמת הטיסה עצמה.בסדנה נטוס שתי טיסות מאתגרות בסימולטורים מתקדמים של מטוסי 16-F, ננתח את עבודת הצוות שהתבצעה בטייסת וכיצד ניתן ליישם אותה בארגון שלכם.

לפרטים נוספים 074-7403333

סדנת הובלה ומנהיגות

סדנת הובלה ומנהיגות

סדנה זו עוסקת בהובלת צוות וקבלת החלטות בסביבה של חוסר ודאות. משתתפי הסדנה מתנסים בהובלה של צוות לביצוע משימה תוך כדי התמודדות עם חוסר ודאות בסביבה חדשה ומאתגרת. הצוות ומי שמוביל אותו נדרש להתמודד עם שינויים ואילוצים רבים הנוצרים הן במהלך תכנון המשימה והן בשלב הביצוע.במהלך הסדנה, לאחר שנלמד כיצד להטיס 16-F ואף נתנסה בכך, נתחלק לצוותים, כאשר לכל צוות מוגדר מוביל ויחד נתכנן ונבצע משימה מורכבת בסימולטור. במהלך היום נאלץ להתמודד עם שינויים רבים ועם עלייה במורכבות המשימה תוך כדי חילופים של מי שמתנסה בהובלה. במהלך הסדנה נלמד מודל יישומי שיסייע למוביל ונעסוק בשאלה איך ליישמו בחיי היום יום. הסדנה מיועדת למנהלים בכל הדרגים ולכאלה שנמצאים בתהליכי הכשרה ולתפקידי ניהול והובלה.

לפרטים נוספים 074-7403333

סדנה להתמודדות עם המציאות החדשה

סדנה להתמודדות עם המציאות החדשה

מגפת הקורונה השפיעה עמוקות על המציאות בה אנו חיים. האתגר הגדול של המנהיגות הארגונית ושל צוות העובדים הוא להוביל את הארגון לצמיחה תוך הבנת המציאות החדשה.הסדנה נבנתה כדי לסייע לארגונים להתמודד עם המציאות הנוכחית, מציאות של חוסר וודאות, דינמיקה מהירה וחוסר בטחון כלכלי.בסדנה זו אנחנו מציעים הזדמנות לחוויה של כניסה לעולם חדש לחלוטין, לימוד והבנה של המציאות החדשה וקבלת כלים להובלת ארגונים ולהתמודדות עם הצורך להוביל ולקבל החלטות במציאות משתנה וחסרת וודאות.במהלך הסדנה נתחלק לצוותים, כאשר כל צוות יצטרך להתמודד עם תכנון והוצאה לפועל של משימה מורכבת בתנאים משתנים. במהלך התכנון והביצוע נחשף לכלים פרקטיים שנלקחו מהתרבות הארגונית של חיל האויר – כלים אשר אפשרו לחיל להתמודד במשך השנים עם זירה משתנה באופן תמידי, עם אתגרים חדשים שצצו כל פעם מחדש ומתן מענה לכל אתגר חדש הניצב לפניו. הסדנה מיועדת למנהלים בכל הדרגים וגם לצוותים שלמים. המטרה – יציאה מהסדנה עם חוויה משמעותית, תחושת מסוגלות וכלים פרקטים להתמודדות עם מציאות חדשה ומאתגרת אשר משתנה כל הזמן.

לפרטים נוספים 074-7403333

קורס פיתוח מנהלים - מובילים למצוינות

קורס פיתוח מנהלים - מובילים למצוינות

תכנית זו מיועדת למנהלים, טאלנטים ודור העתיד של החברה.בעזרת הכלים שירכשו, המשתתפים יובילו ויטמיעו את השינוי בתרבות הארגונית בחברה, דרך בניית תכנית עבודה ייעודית בהנחיית צוות "הטייסת".התוכנית מאפשרת למשתתפים בה לרכוש כלים להתפתחות וצמיחה אישית וארגונית. מהלך התוכנית יחשפו המשתתפים לארבעת היסודות הבונים ארגונים מובילים.הקורס מהווה פתח לצמיחה והעצמה של המשתתפים ע"י חינוך למצוינות ארגונית- סטנדרטים, אחריות, משמעת, שיפור מתמיד, אתגר, יושרה, דיוק, דוגמה אישית, מסוגלות ועוד.

לפרטים נוספים 074-7403333

קורס פיתוח מנהלים וצוותים בהתאמת אישית ללקוח

קורס פיתוח מנהלים וצוותים בהתאמת אישית ללקוח

קורס הכשרה למנהלים ועובדים בדרגים השונים המקנה כלים אישיים וארגוניים במגוון תחומים: תהליכי למידה ושיפור, קבלת החלטות בעולם משתנה, הובלת צוותים ועבודה בצוות, התמודדות עם תכנון מורכב והוצאת משימה לפועל, התאוששות מחוסר הצלחה (כשלון) ועוד. בכל מפגש נעסוק בנושא מוביל ויבוצעו שתי טיסות בסימולטור כבסיס התנסותי לעיסוק בנושא. בחלקו השני של כל מפגש נצבע חיבור בין החוויה הטיסטית למציאות האישית והארגונית של המשתתפים.

לפרטים נוספים 074-7403333

קורס מנכ"לים ודירקטורים

קורס מנכ"לים ודירקטורים

תוכנית העשרה יוקרתית המשלבת התנסות ואימון הייחודיים לטייסת עם הדרכה, הנחייה אישית וליווי תהליכי ההטמעה של הנלמד בתוכנית - בארגונים, בעזרת מומחים בתחום. התוכנית תהווה עבור המשתתפים חוויה משמעותית של למידה, העצמה, ושכלול יכולות, בעולמות ההובלה: הניהול והמנהיגות. התוכנית תעצב, לתועלתם העתידית של המשתתפים, קבוצת עמיתים משמעותית ללמידה ולהתייעצות מתמשכים (במהלך התוכנית ולאחר סיומה) על בסיס חווית הלמידה המשותפת.התוכנית מבוססת על 10 מפגשים: שמונה מפגשים בפורמט "סדנא טסה" ושני מפגשי סדנא להעמקה תיאורטית ולעיבוד חווית הסימולטור.

לפרטים נוספים 074-7403333

בין לקוחותינו

לקבלת מידע נוסף התקשרו למספר 074-7403333,
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם