»סדנאות לעובדים במגוון נושאים

סדנאות לעובדים, פיתוח צוותים ומנהלים וימי כיף לחברות

הטייסת הינה מרכז למידה היחיד מסוגו בעולם, המציע קורסי פיתוח וסדנאות לחברות וארגונים, לצד ימי כיף וגיבוש מרתקים. חיל האוויר ידוע בתרבות הארגונית הייחודית שלו, אשר מובילה את הארגון למצוינות, מקצוענות ולהצלחות מבצעיות רבות. צוות הטייסת כולל מומחי תוכן מעולמות שונים: טייסי קרב-מפקדים בכירים, מדריכות סימולטור ויועצים ארגוניים מהמובילים בשוק האזרחי.
ניתן לשלב תוספות ליום האירוע: ארוחות | הרצאות | חדר VIP | חדר ישיבות | ערכות שי | התאמת האירוע לשפות זרות.

סוגי הפעילויות לחברות וארגונים:

 

פעילות חווייתית

פעילות חווייתית

פעילות חווייתית, ייחודית ומאתגרת, המתאימה לכל חברי הארגון. הפעילות כוללת לבישת סרבלי טיסה, הדרכת טיסה על 16-F ותדריך ייעודי למשימות אותן המשתתפים יידרשו לבצע, טיסה בסימולטורים מתקדמים של מטוסי 16F ומיד לאחר מכן תחקיר טיסה על פי מתודולוגיית התחקיר של הטייסת, לטובת שיפור ביצועים ברמה האישית במשימות הבאות. בטיסה השנייה יתנסו המשתתפים בטיסה מאתגרת נוספת אשר תסתיים בתחקיר מסכם והכרזה על הטייס בעל שיפור הביצועים הגבוה ביותר.

לפרטים נוספים 074-7403333

סדנת תחקיר

סדנת תחקיר

סדנה זו עוסקת במעגל השיפור באמצעות תחקיר. הכלי העיקרי אשר באמצעותו למדנו בחיל האויר להצטיין בכל תחום- אישי, קבוצתי וארגוני. קבוצה או ארגון שתחקור אינו בשגרת חייהם, סיכוייהם להשתפר נמוכים אם בכלל. בסדנה זו תחוו באמצעות טיסה מאתגרת בסימולטורים מתקדמים של מטוסי 16-F את חשיבות התחקיר, הפוטנציאל הגלום בו לשיפור מתמיד ותלמדו כיצד לבצע תחקיר נכון ויעיל, תוך שימוש ב"מודל התחקיר" של הטייסת, המבוסס על התרבות הארגונית של חיל האויר. בסיום, נדבר על איך תוכלו להטמיע את המודל בארגונכם, נרד לעומק הדברים בשיח קבוצתי ונבצע תהליך של עיבוד וסיכום.

לפרטים נוספים 074-7403333

סדנת תכנון

סדנת תכנון

סדנה זו עוסקת בתכנון – אבן היסוד של כל תהליך, פרויקט או משימה. בסדנה תחוו בעצמכם תכנון משימה בצוותים ולאחריו תטוסו ותוציאו לפועל את מה שתכננתם בתוך תא טייס אמיתי של 16-F. לאחר הצגת "מודל התכנון הנכון" של הטייסת תצאו פעם נוספת למשימה מבצעית ותוכלו ליישם כבר אצלנו את אשר למדתם. מודל זה קל לשימוש ומותאם לשוק האזרחי ומאופיין בצורה המתאימה לכל סוג פרויקט. נסיים את הסדנה בתהליך עיבוד ושיח חופשי של הקבוצה על האספקטים השונים בהם מבוצעים תהליכי תכנון בארגון שלכם.

לפרטים נוספים 074-7403333

סדנת עבודת צוות

סדנת עבודת צוות

המבנה הארגוני בטייסות קרב בחיל האויר כולל צוותים משתנים, סביבה דינמית ומאתגרת, בדומה לעולם העסקי המודרני. בסדנה זו נכניס אתכם לעולם טייסי הקרב, נדבר על מודל עבודת הצוות שפיתחנו, המבוסס על התרבות הארגונית של חיל האויר. לאחר שנלמד את יסודות הטיסה במטוס קרב, נתחלק לצוותים ונתכנן משימה אווירית מבצעית מרתקת, כך שכל חבר צוות אחראי באופן אישי על הצלחת המשימה- הן ברמת התכנון והן ברמת הטיסה עצמה. בסדנה נטוס שתי טיסות מאתגרות בסימולטורים מתקדמים של מטוסי 16-F, ננתח את עבודת הצוות שהתבצעה בטייסת וכיצד ניתן ליישם אותה בארגון שלכם.

לפרטים נוספים 074-7403333

סדנת הובלה ומנהיגות

סדנת הובלה ומנהיגות

סדנה זו עוסקת בהובלת צוות וקבלת החלטות בסביבה של חוסר ודאות. משתתפי הסדנה מתנסים בהובלה של צוות לביצוע משימה תוך כדי התמודדות עם חוסר ודאות בסביבה חדשה ומאתגרת. הצוות ומי שמוביל אותו נדרש להתמודד עם שינויים ואילוצים רבים הנוצרים הן במהלך תכנון המשימה והן בשלב הביצוע. במהלך הסדנה, לאחר שנלמד כיצד להטיס 16-F ואף נתנסה בכך, נתחלק לצוותים, כאשר לכל צוות מוגדר מוביל ויחד נתכנן ונבצע משימה מורכבת בסימולטור. במהלך היום נאלץ להתמודד עם שינויים רבים ועם עלייה במורכבות המשימה תוך כדי חילופים של מי שמתנסה בהובלה. במהלך הסדנה נלמד מודל יישומי שיסייע למוביל ונעסוק בשאלה איך ליישמו בחיי היום יום. הסדנה מיועדת למנהלים בכל הדרגים ולכאלה שנמצאים בתהליכי הכשרה ולתפקידי ניהול והובלה.

לפרטים נוספים 074-7403333

קורס פיתוח מנהלים - מובילים למצוינות

קורס פיתוח מנהלים - מובילים למצוינות

תכנית זו מיועדת למנהלים, טאלנטים ודור העתיד של החברה. בעזרת הכלים שירכשו, המשתתפים יובילו ויטמיעו את השינוי בתרבות הארגונית בחברה, דרך בניית תכנית עבודה ייעודית בהנחיית צוות "הטייסת". התוכנית מאפשרת למשתתפים בה לרכוש כלים להתפתחות וצמיחה אישית וארגונית. מהלך התוכנית יחשפו המשתתפים לארבעת היסודות הבונים ארגונים מובילים. הקורס מהווה פתח לצמיחה והעצמה של המשתתפים ע"י חינוך למצוינות ארגונית- סטנדרטים, אחריות, משמעת, שיפור מתמיד, אתגר, יושרה, דיוק, דוגמה אישית, מסוגלות ועוד.

לפרטים נוספים 074-7403333

חלק מהחברות והארגונים שכבר נהנו אצלינו בטייסת

חלק מהחברות והארגונים שכבר נהנו אצלינו בטייסת

לקבלת מידע נוסף התקשרו למספר 074-7403333,
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם