בחירת מתנה לאבא – אתגר לא פשוט…

יום ההולדת של אבא מתקרב ואיתו עולה השאלה מה קונים לו מתנה. אם הפעם אתם רוצים לקנות מתנה לאבא כזו שלא קיבל מעולם, שהוא באמת יאהב, שתרגש אותו, תעשיר אותו ותגרום לו ממש ליהנות, אז לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם – טיסה קרבית בטייסת הסימולטורים של מטוסי הקרב.

מתנה לאבא – שובר טיסה בטייסת

שובר טיסה במתנה יאפשר לאבא ליהנות מביקור בטייסת, הראשונה מסוגה בעולם. בביקורו ילבש אבא סרבל טיסה, ישתתף בתדריך טיסה ומשימה, יטוס על סימולטור מתקדם של מטוס F-16 ויתחקר את ביצועיו.
את הביקור בטייסת מעבירים טייסי קרב במיל’ ומדריכות סימולטור קרבי. שובר זה יאפשר לאבא לבחור את הטיסה המתאימה לו לפי רמתו האישית.

הזמנת שובר מתנה לאבא >>

מתנה לאבא  – שובר אימון אישי ופרטי

מתנה מעצימה ומרגשת ליום אימון פרטי לאבא בטייסת, בהדרכת טייס קרב או מדריכת סימולטור. באימון האישי יעבור אבא חוויה המדמה יום בטייסת קרב, הכוללת קבלת יעדים ליום האימון, תדריך טיסה ותכנון משימה פרטי, טיסה מאתגרת בסימולטור של מטוס F-16 ותחקיר טיסה פרטי. מיד לאחר מכן, אבא יעבור תדריך משימה נוסף וישפר את הביצועים בטיסה נוספת בסימולטור של F-16 .

יום אימונים של אבא יסתיים בתחקיר ועיבוד אישי עם הצוות המקצועי המלווה. שובר אימון אישי יקנה לאבא כלים מעשיים, בתכנון ותחקור אישי וכן בהתמודדות עם משימות מאתגרות, שיאפשרו לו ליישמם גם בתחומים אחרים בחיים.

במהלך יום זה ילבש אבא סרבל טיסה, יקבל במתנה פאץ’ טייסת ופאץ’ כנפי טיסה רקום עם שמו.

היכנסו להזמנת אימון אישי >>

רוצים להעניק מתנה כפולה ומכופלת? שובר אימון כפול הנו הפתרון המושלם עבורכם.

שובר מתנה זה מורכב משתי תכניות טיסה מהנות ומאתגרות ברצף -“הטיסה הראשונה” ו”טיסת הסולו”. אימון “הטיסה הראשונה”, שהיא טיסת הבסיס בטייסת ומיד אחריו אימון “טיסת הסולו”, בו מעלים את רמת האתגר והאקשן. במהלך האימון הכפול, יעלה המתאמן על סרבל ויצא ל”טיסה הראשונה” שלו הכוללת: הדרכות טיסה מקצועיות, שיועברו ע”י טייס קרב או מדריכת סימולטור קרבי, קבלת משימות לביצוע וטיסה בסימולטורים המתקדמים של הטייסת. בגיחה זו ילמד להמריא, לתמרן מטוסF-16 , לבצע משימות מאתגרות ולראות את ארץ ישראל ממעוף הציפור. בסיום “הטיסה הראשונה” יעבור תחקיר ביצועים ולאחר מכן, ימשיך ל”טיסת הסולו”, אשר תעלה את רמת הטיסה, המשימות ו-הכיף! המתאמן יטוס בגובה נמוך, יצא למשימה מבצעית, הכוללת טיסה מחוץ לגבולות המדינה, יחווה טיסה מאתגרת באזור מאוים וישתמש במערכות הנשק של מטוס הקרב. לפני גיחת הסולו בסימולטורים, יקבל המתאמן הדרכת טיסה מקצועית מטייס קרב במיל’ או ממדריכת סימולטור וכמובן בסוף האימון, יעבור תחקיר בו יצפה בסרט הטיסה שלו ויקבל הערות ונקודות לשיפור לפעם הבאה – ממש כמו בטייסת אמתית בחיל האוויר.

כאשר יסיים המתאמן את האימון הכפול, הוא יהיה כשיר לאימון הבא בטייסת – קרבות האוויר!

היכנסו להזמנת שובר מתנה לאימון כפול >>

 

 

מעוניינים בפרטים נוספים?

We will be happy to advise and tailor the perfect flight for you

For more details you can call 074-7403333,
Or leave details and we will get back to you soon

X

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם

השאירו פרטים ואחד מהנציגים שלנו יחזור אליכם עם כל התשובות.

Need help?

We are here to help you

Leave details and one of our representatives will get back to you with all the answers.

Skip to content