הטייסת מציעה סדנאות פיתוח לחברות וארגונים

הטייסת מציעה סדנאות פיתוח לחברות וארגונים

אנחנו חיים בעידן שבו כל עסק מתמודד עם מציאות מורכבת במיוחד שכוללת תחרות עצומה, שינויים טכנולוגיים משמעותיים, צורך הולך וגובר בליטוש ה-DNA והפגנת ייחודיות ובאופן כללי אתגרים רבים. אחד המשאבים העיקריים הוא ההון האנושי – וכדאי כמובן להשביח אותו על-מנת להפיק ממנו את מלוא התועלת האפשרית. הסדנאות שמציעה “הטייסת” לחברות הן דרך מצוינת להעצים את העובדים ובמקביל לספק להם חוויה מלהיבה שתגדיל גם את מידת המחויבות שלהם לעסק. בעמוד זה תמצאו מידע מפורט אודות המרכיבים השונים של הפעילות בכל סדנה, התועלות שניתן להפיק ממנה והתוספות שתוכלו לשלב בה.

הערך המוסף של כל סדנה

בטייסת מתקיימות סדנאות מסוגים שונים ובהתאמה ספציפית לצרכים הייחודיים של כל עסק. באופן טבעי ייתכנו הבדלים משמעותיים בין חברות שונות בהתאם לתחום הפעילות שלהן, מספר העובדים, הדגשים הרלוונטיים, היכולות שכדאי לחזק ועוד – אבל יש גם מכנה משותף בלתי מבוטל: בכל סדנא ישנו ערך מוסף מובהק והוא רוח המצוינות של חיל האוויר שמנחה את הפעילות בטייסת ומועברת  לכל אחד ואחת מהמשתתפים בסדנה.

מהם הנושאים שבהם עוסקות הסדנאות לחברות?

סדנאות הטייסת נשענות על שילוב של ידע מקצועי רב מתחומים שונים, הנשען על  ניסיון רב שנים של יועצים ארגוניים מובילים בשוק ומפקדי טייסות ובסיסים בכירים שחברו יחדיו וכתבו את התכנים. הנושאים שבהם עוסקות סדנאות הטייסת הם: עבודת צוות, תכנון וביצוע, תחקור ולמידה וכן הובלה ומנהיגות.

בכל אחד מהנושאים הנ”ל באה לידי ביטוי התרבות הארגונית המוערכת של חיל האוויר.

מה כוללת הסדנה?

ליבת הפעילות בכל סדנה היא באופן טבעי הטיסה המרתקת בסימולטורים. הסימולטורים שמוצבים בטייסת מדמים באופן מושלם ובעזרת טכנולוגיות מתקדמות וידע ייחודי טיסה בלא אחר מאשר מטוס ה-F-16, מטוס הקרב שאיפשר לחיל האוויר לרשום שורה ארוכה ומרשימה מאוד של הישגים לאורך עשרות שנים.

החוויה הסוחפת שמעניק הסימולטור לעובדים מהווה בסיס מעולה גם לפן המעצים והתיאורטי של הסדנה וגם לפן המעשי והחוויתי (שמחזק את המוטיבציה ללמוד ואת היכולת להפיק תועלת מהפעילות). עוד לפני הכניסה לתא הטייס מתכננים העובדים ביחד עם הצוות המיומן של הטייסת את המשימות, עוברים תדריך בדיוק כמו בחיל האוויר ונכנסים לאווירה המתאימה. לאחר השלמת המשימות ובתום הגיחה מבוצע תחקיר מפורט, גם הוא ברוח המתודולוגיות שפותחו בחיל האוויר. התכנים של הסדנה, מועברים לכל אורך הפעילות ומיושמים במהלך הטיסה עצמה.

איך להעשיר עוד יותר את הסדנה?

ניתן לשלב תוספות מגוונות לפעילות לפי צרכי הארגון-הרצאות מרתקות מפי טייסים בכירים, חדר ישיבות וחדר VIP, כיבוד ומתנות מקוריות לעובדים.

 

מעוניינים בפרטים נוספים?

We will be happy to advise and tailor the perfect flight for you

For more details you can call 074-7403333,
Or leave details and we will get back to you soon

X

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם

השאירו פרטים ואחד מהנציגים שלנו יחזור אליכם עם כל התשובות.

Need help?

We are here to help you

Leave details and one of our representatives will get back to you with all the answers.

Skip to content