טייס ליום אחד

טייס ליום אחד

אין כמעט אדם שלא חלם להיות טייס, או לפחות טייס ליום אחד ולהטיס מטוס קרב. המחשבה על שליטה בכלי טיס, המראה אל מעל העננים ומעבר לגבולות המציאות היומיומית ובסופו של מסע מרתק נחיתה חזרה על הקרקע היא מחשבה שבאופן טבעי מרבית בני האדם ישמחו לממש, היכולת לעוף גבוה גבוה כשהאופק אינסופי, מסעירה אף היא את הדמיון, ועוד תורמים לפופולריות של הפנטזיה הנ”ל סרטים מצליחים כמו “אהבה בשחקים”. אנחנו חיים בעידן שבו הגשמת חלומות נתפשת – ובצדק, כמובן – כמטרה יקרת ערך שראוי להתאמץ ולהשקיע משאבים שונים למענה, אולם יש להודות שאת השאיפה להפוך לטייסים קשה וכמעט בלתי אפשרי ליישם במציאות, אלא אם אתם מנצלים את הטכנולוגיות המתקדמות במיוחד שיש כיום המאפשרות לכם להיות לטייס ליום אחד ולחוות הטסת מטוס קרב.

כשהגבולות בין דמיון למציאות מיטשטשים

כדי להיות טייס “באמת” נדרשת השקעה עצומה. מי שמנסה להגשים את החלום בגיל צעיר יכול להגיש מועמדות לקורס הטייס הצבאי – אבל כפי שכולם יודעים כדי לקבל את הכנפיים שמעידות על היכולת להטיס מטוס יש לעבור מסלול מפרך וארוך, תובעני במיוחד וכזה שכולל סינונים רבים, חלקם הגדול עוד לפני תחילת הקורס עצמו ובוודאי עוד בטרם מתנסים בטיסה אמיתית. מימוש הפנטזיה בגיל מבוגר יותר כרוך גם כן בהשקעה של זמן רב וכמו כן של לא מעט כסף. בנוסף, גם בקורסי הטייס האזרחיים ישנם כמובן מבחנים שונים – כך שגם בדרך זו לא קל כלל וכלל להיות טייסים ולהטיס מטוס אמיתי.

איך בכל זאת מממשים את התשוקה להטיס כלי טיס? עם סימולטור איכותי, המאפשר חוויה הקרובה ביותר לדבר האמיתי.

לכאורה כשאנחנו בתוך סימולטור אנחנו לא “באמת” מטיסים מטוס – אבל כל מי שכבר עבר את החוויה הייחודית ישמח לספר לכם עד כמה התחושות דומות למציאות, ובפרט אם לא רק הסימולטור מתקדם ואיכותי, אלא גם כל המעטפת – כפי שמספקת “הטייסת” על בסיס הניסיון העשיר של אנשי צוות ההדרכה בתחום התעופה בכלל ובכל הקשור לסימולטורים בפרט.

למעשה, כיום כבר ברור לחלוטין שהמוח שלנו לא באמת מבחין בין מציאות לבין דמיון. זוהי לא עוד אמונה ניו-אייג’ית אלא מסקנה מתבקשת ממחקרים שונים שבחנו את דפוסי ההתנהגות של אזורים מסוימים במוח תוך כדי הפעלת הדמיון. כשהמוח מגיב בעוצמה לגירויים “לא אמיתיים”, וכשסימולטור הטיסה נשען על טכנולוגיות משוכללות שיוצרות תמונות איכותיות מפורטות ומדויקות, כל אחד וכל אחת יכולים להיות טייסים.

כל אחד וכל אחת יכולים להיות טייסים?

כל אחד וכל אחת יכולים להרגיש טייסים ולהתנסות בהטסת מטוס קרב בסימולטור אמיתי.

זה לא קל, וליתר דיוק מדובר בחוויה מאתגרת – אבל בסופו של דבר את המיומנות של הטסת מטוס כל אחד וכל אחת יכולים לרכוש. המפתח העיקרי: הדרכה מקצועית וציוד מתקדם וחדשני. בסימולטורים המתקדמים של “הטייסת” גם אתם הופכים לטייסי קרב ליום אחד, ולא רק שתגשימו את החלום להטיס מטוס קרב, אלא שקרוב לוודאי שתגלו שעם אימון והתמדה גם אתם יכולים להיות טייסים מוכשרים.

איכות ההדרכה ב”טייסת” היא זו שעושה את ההבדל: צוות הטייסת מורכב מטייסי קרב בכירים עם רקורד מרשים במיוחד של אינספור שעות טיסה וגם ניסיון בהדרכה, וממדריכות סימולטורים שהוכשרו בחיל האוויר ואפילו פיקדו על קורסי מדריכות – כך שעוד לפני שאתם מקבלים את הסטיק והמצערת של המטוס ואת השליטה לידיים שלכם, אתם תרגישו מיד שאתם בידיים טובות, מיומנות ומקצועיות מאוד. עוד תורם לתחושת המציאותיות של החוויה האופן שבו בנויה ה”טייסת” – לא “רק” סימולטורים אלא גם חדרי תדריכים, תחקור, מבצעים, ציוד ומועדון כמו בטייסת אמיתית. לפני הטיסה עוברים תדרוך מסודר ומקבלים משימות ואחריה מתבצע תחקיר מסודר בהתאם לסטנדרטים של חיל האוויר, כך שכל מי שמגיע לטיסה מרגיש למעשה טייס ליום אחד על כל המשתמע מכך.

לא “רק” טייס ליום אחד – אלא טייס במטוס הקרב הטוב ביותר בעולם!

להטיס מטוס זו תמיד חוויה מרגשת להפליא – ואם המטוס הוא לא פחות מ-F16 מטוס הקרב שמהווה את עמוד השדרה של חיל האוויר הישראלי (ולא רק שלו)אז הטסת המטוס נהיית מרגשת עוד יותר.

הסימולטורים המתקדמים של הטייסת תוכננו בשיתוף מהנדסי לוקהיד מרטין, החברה שמייצרת כיום את המטוס, והוא מדמה את תא הטייס של מטוס F-16 באופן משכנע במיוחד. הקרבה למציאות כוללת כמובן את הסטיק, המצערת, המפסקים שמתפעלים את המטוס, התקשורת עם מגדל הבקרה ועוד מרכיבים שיגרמו לכם לשכוח שאתם יושבים בסינמה סיטי – ולהרגיש שאתם אי שם בשמי בארץ, חורכים את השחקים במהירות מסחררת תוך הטסת מטוס אמיתי.

סוגי הטיסות ב”טייסת”

ה”טייסת” מציעה מספר מסלולי טיסה. האופציה הראשונה היא באופן טבעי “הטיסה הראשונה” – טיסה שבדרך כלל היא גם המרגשת מכולן. במסגרת חוויה זו תלמדו להמריא, להטיס מטוס קרב, לתמרן את ה-F16 ולבצע משימות שונות, וכבונוס מלבב תזכו במבט ממעוף הציפור אל המדינה שבה אנחנו חיים. חוויה אפשרית שנייה היא “טיסה בשמי הארץ” – עם מטוס הF-16 אפשר כאמור להגיע לכל מקום ברחבי ישראל, וליתר דיוק בשמי ישראל, תוך 3 דקות, ובהתאם בטיסה אחת אפשר להשקיף מגובה 10 ק”מ על הכנרת, הרי הגליל, חיפה היפה וסביבתה, ירושלים רבת ההוד, ים המלח הייחודי ועוד.

עוד סוג טיסת המשך לאלו המעוניינים להעלות ברמת האתגר היא טיסת סולו. פעילות זו מעלה את רמת הקושי והסיפוק, ואיתה גם את רמת האדרנלין והריגוש, וכוללת גם הטסת מטוס קרב בגובה נמוך, אווירובטיקה מלהיבה, שימוש במערכות נשק וגם תחקיר מפורט אחרי הנחיתה בשלום. למי שרוצה לחוות גם את התחושה של השתתפות בקרבות אוויר – אחרי צבירת ניסיון בסיסי הכרחי, הדבר אפשרי.

למי מתאימה החוויה של טייס ליום אחד?

כאמור כל אחד ואחת, יכולים להיות טייס ליום אחד עם הסימולטורים המתקדמים של “הטייסת” ועם הצוות המיומן והמקצועי שלנו. הפעילויות השונות מיועדות לבני ובנות 12 ומעלה, ומתאימות מאוד כמתנה לבר או בת מצווה, כפעילות בלתי נשכחת במסגרת אירועים משפחתיים, כחלק ממסיבת רווקים או רווקות, לתיירים שרוצים לזכות בחיבור מידי ועמוק עם ישראל, לקבוצות עובדים שמחפשות יום כיף וגיבוש עם ערך מוסף של ממש – ולכל מי שחולם להיות טייס או על הטסת מטוס קרב ומבין שכעת אין שום דבר שימנע ממנו לממש את החלום.

 

מעוניינים בפרטים נוספים?

We will be happy to advise and tailor the perfect flight for you

For more details you can call 074-7403333,
Or leave details and we will get back to you soon

X

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם

השאירו פרטים ואחד מהנציגים שלנו יחזור אליכם עם כל התשובות.

Need help?

We are here to help you

Leave details and one of our representatives will get back to you with all the answers.

Skip to content