טיסה בשמי הארץ

טיסה בשמי הארץ

מאז ומתמיד בני האדם קינאו בציפורים ורצו להתעופף יחד איתן, לראות את העולם מבעד לנקודת המבט הייחודית מלמעלה. ההתפתחויות הטכנולוגיות אפשרו לנו להגשים את החלום ולהמריא מעלה ומעלה – ועכשיו אתם יכולים להיות בעצמכם הטייסים ולזכות בחוויה ייחודית גם בלי לעבור קורס טיס. טיסה בשמי הארץ היא מתנה שכל אחד וכל אחת ישמחו לקבל, ובעצם אין סיבה לחכות שמישהו יעניק לכם אותה – זה הזמן לפרגן לעצמכם היכרות עם מדינת ישראל מזווית לא שגרתית ובמקביל להתמסר לריגוש שמעורר סימולטור טיסה של מטוס F-16 מתקדם וחדשני.

מה כוללת הטיסה בשמי הארץ?

ישראל היא אולי מדינה קטנה יחסית – בסך הכל כ-22,072 קמ”ר – ובהתאם מטוס קרב עוצמתי כמו F16 מסוגל לחצות אותה מצפון לדרום ב-15 דקות בלבד, אבל גם כך היא מציעה מגוון רחב של נופים שובי לב. בנוסף, רובנו ככולנו מכירים היטב את המקומות שנעבור מעליהם במהלך הטיסה, וכשאנחנו משקיפים עליהם מגובה של 10 ק”מ מתווסף להם ממד חדש ומרתק במיוחד שמרחיב את הפרספקטיבה שלנו – גם לגבי כל מקום באופן ספציפי וגם לגבי מדינת ישראל באופן כללי (וכשמגלים עד כמה הגבולות קרובים אל הבית שלנו, מתחדדת גם ההבנה לחשיבותו של חיל אוויר חזק).

הטיסה מתבצעת בסימולטורים המתקדמים של “הטייסת”, הממוקמים בקומת ה-VIP של סינמה סיטי גלילות. מרגע הכניסה לטייסת לא תזכרו שאתם בלב גוש דן, על הקרקע, אלא תהיו משוכנעים שאתם בתוך מטוס קרב מהמשוכללים ביותר שיוצרו, טסים מעל שמי הארץ ומשתאים לנוכח יופייה.

למי מתאימה הפעילות של הטסת F16 מעל שמי ישראל?

לימוד הטיסה בסימולטורים המתקדמים של הטייסת, מועבר על-ידי טייסי קרב במיל’ ומדריכות סימולטור קרבי ומתאים לגיל 12 ומעלה. את החוויה יוצאת הדופן של הטסת מטוס קרב מעל שמי הארץ תוכלו כמובן לעבור בכל יום שתבחרו- לא צריך לחפש סיבה מיוחדת כדי לזכות ברגעים של הנאה עילאית וסיפוק עצום.

בנוסף, טיסה בשמי הארץ במטוס F-16 יכולה להוות מתנה מעולה לבר/בת מצווה, או לכל ציון אירוע חגיגי ומשמעותי אחר. מעבר לחוויית הטיסה הערך המוסף הוא שהמתאמנים נחשפים ליכולות חדשות ולשיטות תיחקור ושיפור ביצועים המבוססות על מתודולוגיות למידה של חיל האוויר. טיסה ב-F16 בשמי ישראל היא גם דרך מצוינת לחגוג יום נישואין, ימי הולדת, מסיבות רווקים/רווקות, שהרי מהותו של יום זה היא יציאה מהשגרה ואין כמו מסע בגובה 10 ק”מ כדי לצאת מהשגרה ולראות אותה באופן שונה לגמרי.

גם לקראת הגיוס לצבא, המפגש עם האתרים המוכרים, מחדד את חשיבותו של השירות בצה”ל ובאופן כללי אם תעניקו למישהו את המתנה המופלאה של בסימולטור של מטוס F-16 הוא לא יפסיק להודות לכם גם הרבה אחרי הנחיתה.

טיסה בשמי הארץ בצפון – וגם באזור ירושלים

ישראל היא כאמור מדינה קטנה יחסית אבל מגוונת להפליא. טיסה בשמי הארץ בצפון תאפשר לכם להשקיף מלמעלה על הכנרת שכולה קסם, על הרי הגליל רבי ההוד, על עמק יזרעאל רחב הידיים ועל חיפה היפה, ומשם ממשיכה הטיסה אל ירושלים האחת והיחידה ואל ים המלח שגם הוא יחיד ומיוחד בעולם כולו. תוכנית טיסה ב-F16 בשמי הארץ בסימולטור של “הטייסת” נמשכת 70 דקות ומועברת בעברית או באנגלית, לבחירתכם – בכל מקרה מובטחים לכם רגעים בלתי נשכחים, הזדמנות להרחיב את הגבולות ומבט ממעוף הציפור אל האתרים היפים ביותר בארץ.

טיסה בשמי הארץ – מחיר מועד וכמות משתתפים

על-מנת לעבור את החוויה הייחודית של ביקור בטייסת יש להירשם מראש דרך אתר הטייסת. ראשית יש לבחור את סוג הטיסה הרצוי, לאחר מכן יש לבחור מועד רצוי (בהתאם לחלונות הטיסה הפנויים), לאחר מכן לציין את כמות המשתתפים ובהתאם נקבע גם המחיר. לכל שאלה נוספת תוכלו ליצור איתנו קשר ולקבל מענה מפורט בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם.

 

מעוניינים בפרטים נוספים?

We will be happy to advise and tailor the perfect flight for you

For more details you can call 074-7403333,
Or leave details and we will get back to you soon

X

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם

השאירו פרטים ואחד מהנציגים שלנו יחזור אליכם עם כל התשובות.

Need help?

We are here to help you

Leave details and one of our representatives will get back to you with all the answers.

Skip to content