יום כיף לעובדים במתחם הטייסת

יום כיף לעובדים במתחם הטייסת

ההון האנושי הוא משאב יקר ערך בכל ארגון ובכל עסק. גם בעידן של טכנולוגיות מתקדמות, העובדים הם אלה שמניעים את הגלגלים, מוציאים לפועל את התוכניות, מוצאים דרכים להשביח את העסק (אם ניתנת להם הזדמנות, כמובן) ובאופן כללי מהווים את עמוד השדרה של החברה.

חיל האוויר הוא דוגמה מצוינת לכך: המשאבים העצומים שמושקעים בתהליכי האיתור, המיון וההכשרה של כל אנשי החיל – ובפרט הטייסים, אבל לא רק – מניבים תמורה גבוהה מאוד והופכים את ההשקעה למשתלמת, ואת הארגון למוביל בעולם, גם כשמטוסים דומים נמצאים בשימוש צבאות רבים אחרים.

יום כיף וגיבוש מיוחד במינו

גם בשוק האזרחי מתחדדת ההבנה שכדאי – ובמובנים מסוימים לא רק כדאי אלא ממש חובה – להשקיע בהון האנושי כדי לקבל ממנו תשואה מקסימלית. עובדים שמרגישים שההנהלה משקיעה בהם הינם עובדים מרוצים יותר, ועובדים מרוצים יותר הם עובדים מסורים יותר שרותמים את מלוא יכולותיהם לטובת העסק או הארגון. למעשה, מחקרים שונים מצאו כי עבור חלק גדול מאוד מבני האדם, תחושות חיוביות בעבודה חשובות אף יותר מרמת השכר!

בהתאם, כשרוצים לארגן יום כיף לחברה רעיונות יוצאי דופן הם הכרח המציאות. נכון, גם טיול בנקודת חן כזו או אחרת ברחבי ישראל יכול להיות מהנה מאוד, הרצאה מרתקת תמיד מעוררת עניין וארוחה טובה שמתאימה לכולם היא הזדמנות לחזק את הגיבוש החברתי – אבל ימי כיף וגיבוש לצוותי עובדים הם קודם כל יציאה מהשגרה, וכשיוצאים מהשגרה רצוי להתרחק ממנה באמת ולהפוך את היום לבלתי נשכח.

לא עוד מטוס אלא ה-מטוס בה”א הידיעה

כשיום הכיף והגיבוש כולל הגשמת חלום, ביקור בטייסת קרב אזרחית וטיסה בסימולטורים מתקדמים של מטוס F-16, בליווי ובהדרכה של בכירי חיל האוויר- (טייסים ומדריכות סימולטור) החוויה הופכת לחוויה מרתקת ובלתי נשכחת. עובדי החברות שמגיעים ליום כיף ב”טייסת” נהנים מהצצה נדירה על סדר היום בטייסת קרב הכולל תדריך, תכנון משימה, יציאה לגיחה ותחקיר ביצועים.

השילוב של הכיף, האתגר והאדרנלין הוא בסיס מצוין ליום שעומד בציפיות ואף מתעלה עליהן, וכשלתמונה נכנס גם הערך המוסף של יום גיבוש שנשען על ערכי חיל האוויר והמתודולוגיות שלו התוצאה היא מקסימום תמורה להשקעה.

יום גיבוש לחברות עם ערך מוסף

הערך המוסף של יום כיף לחברה שמתקיים בסימולטור הטיסה המתקדם של “הטייסת” הוא החיבור לתרבות הארגונית בעלת המוניטין הרב של חיל האוויר. “הטייסת” הוקמה על-ידי בכירי חיל האוויר ומתופעלת על-ידי טייסים בכירים במילואים ומדריכות סימולטור ששירתו והטמיעו את המרכיבים השונים של אותה תרבות ארגונית המבטיחים לימוד יכולות תכנון, ביצוע ותחקור, התמודדות עם אתגרים מורכבים, גילוי יכולות שטמונות בכל אחד ואחת.

בהתאם, כל מי שמגיע לטייסת זוכה לא “רק” ליהנות מהאפשרות להטיס מטוס קרב בשמי הארץ אלא גם מהזדמנות להעצים את עצמו. בנוסף להעצמה האישית, מאפשרת הפעילות הייחודית – שתוכננה על-ידי מומחי תוכן משלל עולמות (טייסי קרב, מפקדים בכירים, יועצים ארגוניים ועוד) – להעצים את עובדי החברה כקבוצה, ובהתאם מובטח לכם ערך מוסף אמיתי ומשמעותי במיוחד.

ההשראה של חיל האוויר

יום הכיף ב”טייסת” מתנהל בהשראת סדר היום של טייסות קרב בחיל האוויר. לפני הכניסה לסימולטור מתבצע תדריך מסודר, לכל המבקרים, מותאם סרבל טיסה וציוד נוסף שתורם לאותנטיות של החוויה, לאחר השלמת הטיסה מתבצע תחקיר ועוד מרכיב משמח הוא בילוי במועדון הטייסת – ובקיצור כל מה שצריך כדי שהעובדים שלכם ירגישו כמו טייסים לכל דבר.

יום כיף לקבוצה קטנה בהתאמה מלאה אליכם

כל פעילות שמועברת בטייסת מותאמת באופן מלא לצרכים הספציפיים שלכם ולאופי החברה. כמו כן, ניתן לשלב ביום הכיף ארוחה טעימה לבחירתכם, שהות בחדר VIP, הרצאות מרתקות בנושאים שונים, ערכות מתנה למשתתפים ועוד. הסינרגיה בין כל המרכיבים- החוויה העוצמתית שמעניקה הטיסה בסימולטורים של מטוסי הקרב, המפגש עם טייסים בכירים ומדריכות הסימולטור המיומנות בשילוב הערך המוסף של לימוד מעמיק, המתבסס על התרבות הארגונית של חיל האוויר – מבטיחה יום עשיר בתכנים, מעצים ומעורר השראה.

 

מעוניינים בפרטים נוספים?

We will be happy to advise and tailor the perfect flight for you

For more details you can call 074-7403333,
Or leave details and we will get back to you soon

X

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם

השאירו פרטים ואחד מהנציגים שלנו יחזור אליכם עם כל התשובות.

Need help?

We are here to help you

Leave details and one of our representatives will get back to you with all the answers.

Skip to content