פעילות לתיירים בטייסת

פעילות לתיירים בטייסת

היקף התיירות הנכנסת לישראל נמצא במגמת עלייה מתמשכת ומשמעותית. ב-2018 הגיעו לארץ למעלה מ-4 מיליון אורחים, עלייה של כ-10% ביחס ל-2017, שבה נרשם גידול של לא פחות מ-25% (!) בהשוואה לשנה שקדמה לה.

התיירים הרבים – שאגב, מתאפיינים בשונות של ממש גם מבחינת הגילאים, גם מבחינת הדת וגם מבחינת אופי השהות בארץ – נמשכים באופן טבעי לירושלים (3 מכל 4 תיירים מגיעים אל העיר הבירה), נהנים בתל אביב (67% מהתיירים מבלים בעיר ללא הפסקה), יורדים אל המקום הנמוך ביותר בעולם (מחצית מהתיירים מבקרים בים המלח) וגם הגליל ואילת תורמים לרושם החיובי שמשאירה ישראל.

הודות לטייסת יכולים התיירים לראות באופן מרוכז את כל נופיה היפים של הארץ – וליהנות מחוויה מלהיבה וייחודית.

מה כוללת התוכנית לתיירים?

החוויה שמציעה “הטייסת” למי שבא לגלות את קסמה של ישראל – בין אם זהו הביקור הראשון שלו בארץ הקודש (עבור 60% מהתיירים זה אכן ביקור ראשון), ובין אם כבר שהה כאן – כוללת 3 מרכיבים עיקריים: טיסה בסימולטורים משוכללים של מטוס קרב, שמדמה באופן מציאותי את הקוקפיט של מטוס הקרב F-16, סקירה מפורטת ועדכנית אודות אתגרי ההגנה על שמי ישראל והאזנה לסיפורים מרתקים של טייסי חיל האוויר הישראלי.

לראות את ישראל ממעוף הציפור – ועם המון אדרנלין

כל תייר שמגיע למדינה מסוימת רוצה באופן טבעי לראות כמה שיותר אתרים. ישראל היא אמנם מדינה קטנה יחסית, ולכן ניתן להספיק לראות לא מעט ממנה גם בחופשה לא ארוכה – אבל דרך עוד יותר טובה להתבונן על ישראל לאורכה ולרוחבה היא ממעוף הציפור וליתר דיוק דרך תא הטייס של מטוס F-16.

זווית הראייה הייחודית, תורמת גם להבנה עד כמה ישראל קטנה – תוך דקות בודדות ניתן להגיע מקצה אחד שלה לשני – ובהתאם כמה גדולים האתגרים שאיתם אנחנו מתמודדים, כך שהטיסה מייצרת גם חיבור עמוק יותר לישראל.

הסימולטור שממתין לתיירים בטייסת הוא אחד מהמתקדמים בעולם, וכל מי שנכנס אליו מרגיש כאילו הוא באמת בתוך מטוס הקרב שחיל האוויר הישראלי עושה בו שימוש כבר מאז 1980. כשמוסיפים על כך גם תדריך מפורט לפני, בדיוק כמו בטייסת אמיתית ותחקיר ביצועים מעמיק אחרי הטיסה, ברוח התחקירים של חיל האוויר, האורחים כבר מרגישים כמו טייסים לכל דבר – חוויה ייחודית ללא ספק.

היכרות מעמיקה עם חיל האוויר הישראלי

לצד החוויה האישית, המשכנעת והבלתי נשכחת, הפעילות לתיירים בטייסת, כוללת גם היכרות עם חיל האוויר הישראלי – חיל שמוכר בכל העולם, בזכות הביצועים המצוינים, לאורך כל שנות קיומה של מדינת ישראל. ההיכרות, שתורמת כמובן גם היא לחיבור המידי והאמיתי למדינה, מושגת בזכות הסיפורים האישיים של הטייסים הבכירים ונשענת גם על הסקירה העדכנית של הפעילות החיונית בשמי ישראל והאתגרים הכרוכים בהגנה על מדינה כה קטנה.

באילו שפות מוצעת התוכנית לתיירים?

ניתן לתאם תוכניות לתיירים בשפות שונות, כשברירת המחדל היא באופן טבעי אנגלית. הפעילות מתאימה במיוחד לכל מי שרוצה להרגיש איך זה להיות טייס קרב, למי שמבקש להכיר טוב יותר את ישראל ולכל מי שמחפש אטרקציות ייחודיות.

משך התוכנית הוא כשעה וחצי, ועוד כדאי לדעת שישנם גם מסלולי VIP לתיירים, שמשדרגים את החוויה אפילו יותר.

 

מעוניינים בפרטים נוספים?

We will be happy to advise and tailor the perfect flight for you

For more details you can call 074-7403333,
Or leave details and we will get back to you soon

X

צריכים עזרה?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם

השאירו פרטים ואחד מהנציגים שלנו יחזור אליכם עם כל התשובות.

Need help?

We are here to help you

Leave details and one of our representatives will get back to you with all the answers.

Skip to content