Loading...
דף הבית » ביקור ראשון בטייסת
ביקור ראשון בטייסת 2019-09-15T11:15:06+03:00

טיסות למתחילים – מתאימות לביקור ראשון בטייסת

טיסה במטוס F-16 היא משימה מורכבת ומאתגרת הנלמדת באופן הדרגתי. תכנית הטיסות בטייסת שלנו, נבנתה ותוכננה ע"י מפקדי טייסות קרב בכירים במיל', אשר הכשירו דורות שלמים של טייסי קרב. הבסיס ללימודי הטיסה בטייסת הסימולטורים שלנו כולל אחד מהאימונים המוצגים בעמוד זה. תוכלו לבחור אחד מהאימונים הללו ולהתקדם לטיסות ההמשך בביקורכם הבא בטייסת. בחרו את הטיסה המתאימה לכם, הזמינו מקום באמצעות האתר והיכונו להמראתכם הראשונה!

טסתם כבר בטייסת?
היכנסו להזמנת טיסות המתאימות לביקור שני או ביקור שלישי בטייסת:

ביקור שני >> | ביקור שלישי ומעלה >>

הטיסה הראשונה שלי

הטיסה הראשונה שלי

שימו בצד את חיי היומיום, עלו על סרבל טיסה ובואו להיות טייסי קרב ליום אחד. כאן תקבלו את החוויה המלאה של יום בטייסת, החל מהדרכות טיסה המועברות ע"י טייס קרב או מדריכת סימולטור, קבלת משימות לביצוע וטיסה בסימולטור המדמה בצורה הקרובה ביותר את הדבר האמיתי.

גיחה זו הינה בסיס לשאר תכניות הטיסה שלנו, בה תלמדו להמריא, לתמרן מטוס F-16, לבצע משימות מאתגרות ולראות את ארץ ישראל ממעוף הציפור.

למי מתאימה הפעילות: מגיל 12 ומעלה (לא נדרש רקע קודם).
החוויה כוללת:
לבישת סרבל טיסה
תדריך קבוצתי בחדר תדריכים
טיסה יחידנית בסימולטור של 16-F, בליווי מקצועי (כ-20 דקות)
תחקיר קבוצתי בחדר תחקירים

זמן חוויה כולל כ- 70 דקות. הכניסה למתאמנים בלבד (ללא ליווי). התכנית מועברת בשפה העברית.

מחיר 290 ₪
להזמנה

אימון כפול

אימון כפול

("טיסה ראשונה" ו"טיסת סולו" ברצף)

בואו לחוות חוויה כפולה ומכופלת הכוללת 2 אימוני טיסה רצופים! אימון "הטיסה הראשונה", שהיא טיסת הבסיס בטייסת ומיד אחריו אימון "טיסת הסולו", טיסה מאתגרת ומהנה במיוחד. במהלך האימון הכפול, תעלו על סרבל, ותצאו ל"טיסה הראשונה" שלכם הכוללת: הדרכות טיסה מקצועיות, שיועברו ע"י טייס קרב או מדריכת סימולטור קרבי, תקבלו משימות לביצוע ותטוסו בסימולטורים המתקדמים של הטייסת. בגיחה זו תלמדו להמריא, לתמרן מטוס F-16 , לבצע משימות מאתגרות ולראות את ארץ ישראל ממעוף הציפור. בסיום "הטיסה הראשונה" תעברו תחקיר ביצועים ולאחר מכן, תמשיכו ל"טיסת הסולו", אשר תעלה את רמת האתגר, המשימה ו-הכיף! תטוסו בגובה נמוך, תבצעו משימה מבצעית, הכוללת טיסה מחוץ לגבולות המדינה, תחוו טיסה מאתגרת באזור מאוים ותשתמשו במערכות הנשק של מטוס הקרב.

לפני גיחת הסולו בסימולטורים, תקבלו הדרכת טיסה מקצועית מטייס קרב במיל' או ממדריכת סימולטור וכמובן בסוף האימון, תעברו תחקיר בו תצפו בסרט הטיסה שלכם ותקבלו הערות ונקודות לשיפור לפעם הבאה - ממש כמו בטייסת אמיתית בחיל האוויר.

כאשר תסיימו את האימון הכפול תהיו כשירים לאימון הבא בטייסת- קרבות האוויר!

למי מתאימה הפעילות: מגיל 12 ומעלה (לא נדרש רקע קודם). הכניסה למתאמנים בלבד (ללא ליווי). זמן חוויה כולל כ 150 דקות. התכנית מועברת בשפה העברית.

מחיר 520 ₪
להזמנה

אימון אישי

אימון אישי

כדי להצליח בגדול צריך לחלום בגדול... הטייסת מזמינה אותך ליום אימונים אישי, אחד על אחד בהדרכת טייס קרב בכיר במיל' ומדריכת סימולטור קרבי. תכנית הלימוד מתחילה מהצגה אישית וקבלת יעדים ליום האימון, תדריך טיסה, תחקיר טיסה אחד על אחד. טיסה בסימולטור F-16 ברמה המותאמת למתאמנ/ת, תחקור הטיסה ועיבוד אישי. והכיף לא מסתיים כאן... מיד לאחר מכן נתדרך משימה נוספת ונשפר ביצועים בטיסה נוספת בסימולטור. את היום נסיים בתחקיר ועיבוד אישי.

האימון האישי הינו חוויה מלמדת ומעצימה ומהווה הזדמנות לקבל כלים מעשיים, בתכנון ותחקור אישי וכן בהתמודדות עם משימות מאתגרות, שיאפשרו לכם ליישמם גם בתחומים אחרים בחיים.

במהלך יום זה עולים על סרבל טיסה, מקבלים במתנה פאץ' טייסת ופאץ' כנפי טיסה אישי עם שם רקום.

תוכנית מתאימה לכל אחד ואינה מצריכה היכרות מוקדמת עם עולם הטיסה. הכניסה לטייסת מגיל 12 ומעלה. זמן חוויה כולל כשעתיים וחצי. התכנית מועברת בשפה העברית.

מחיר 1700 ₪
להזמנה טלפונית 074-7403333

הצוות מנצח

"הצוות מנצח"

פעילות משותפת, מאתגרת ובלתי נשכחת, המתבצעת בצוותים של זוגות. מתאימה מאוד לבני זוג, להורה וילד/ה (מגיל 12 ומעלה), או לכל הרכב זוגי אחר המעוניין בזמן איכות אמיתי וייחודי.
הפעילות כוללת מפגש אחד מרוכז ומרתק, שבו תטוסו 2 טיסות בסימולטורים. במהלך הפעילות, תעלו על סרבל טיסה, תעברו תדריך, תיכנסו לקוקפיט אמיתי של מטוס F-16 תטוסו טיסה ראשונה ומאתגרת בסימולטורים המתקדמים של הטייסת ותתחקרו את ביצועיכם. מיד לאחר מכן, תעברו תכנון זוגי משותף של משימת ניווט ותצאו לטיסה שנייה, במטרה לצבור ניקוד מרבי ביחס לשאר חברי הקבוצה, כאשר המטרה היא ,כמובן, להיות "צוות מנצח".

הפעילות מועברת ע"י הצוות המקצועי של הטייסת, בקבוצות בהן אתם, כזוג, מתחרים כצוות נגד שאר חברי הקבוצה. הפעילות בעברית.

למי מתאימה הפעילות: כל הרכב זוגי, הורה וילד מגיל 12 ומעלה.
הטיסה מתאימה לכל הרמות- אין צורך בניסיון קודם.
הכניסה למתאמנים בלבד (ללא ליווי). זמן חוויה כולל 3.5 שעות

מחיר לזוג 970 ₪
להזמנה

טיסת VR במטוס F-35

טיסת VR במטוס F-35

בואו לטוס על מטוס הקרב המתקדם והחדשני ביותר בעולם, ה ,F-35, מטוס החמקן, המכונה בחיל האויר-האדיר. בטיסה מרתקת זו תטוסו בסימולטור Virtual Reality -VR, בעל תצוגה איכותית ביותר, ברזולוציה גבוהה ותצפית מרהיבה של 360 מעלות, בדומה למה שרואה טייס קרב אמיתי בזמן הטיסה.

סימולטור ה VR של הטייסת מופעל ע"י התכנה המקורית של לוקהיד מרטין, יצרנית מטוס ה F-35, מה שמאפשר חוויה הקרובה ביותר לחוויית הטיסה במציאות. בביקורכם בטייסת תהנו מחוויה מלאה של יום בטייסת קרב, החל מהדרכות טיסה מקצועיות המועברות ע"י טייס קרב או מדריכת סימולטור, קבלת משימות לביצוע וטיסה בסימולטור VR וכמובן השתתפות בתחקיר ביצועים מקצועי.

למי מתאימה הפעילות: מגיל 12 ומעלה (לא נדרש רקע קודם).
החוויה כוללת:
לבישת סרבל טיסה
תדריך קבוצתי בחדר תדריכים
טיסה יחידנית ב Virtual reality חדשני בליווי מקצועי (כ-20 דקות)
תחקיר קבוצתי בחדר תחקירים

זמן חוויה כולל כ- 70 דקות. הכניסה למתאמנים בלבד (ללא ליווי). התוכנית מועברת בשפה העברית.

מחיר 290 ₪
להזמנה

נשמח לייעץ ולהתאים את הטיסה המושלמת עבורכם

לייעוץ והתאמת טיסה ניתן להתקשר למספר  074-7403333
או להשאיר הודעה ונשוב אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים