»שובר מתנה

שוברי מתנה לאימון וטיסה בטייסת

טייסת הקרב האזרחית היחידה מסוגה בעולם, מאפשרת לכם להעניק לקרוביכם מתנה מקורית ובלתי נשכחת הכוללת חוויה המדמה יום בטייסת קרב, מתנה יחודית, שתרגש ותפתיע את יקירכם.
לפניכם מספר סוגי שוברי מתנה, עליכם לבחור את סוג השובר שברצונכם להעניק ולפעול על פי ההנחיות ושובר המתנה ישלח באופן מיידי למייל שתבחרו.

שובר טיסה במתנה

שובר טיסה במתנה

שובר טיסה במתנה מאפשר למקבלו ליהנות מביקור בטייסת, הראשונה מסוגה בעולם. הביקור כולל לבישת סרבל טיסה, השתתפות בתדריך טיסה ומשימה, טיסה על סימולטור מתקדם של מטוס F-16 ותחקיר ביצועים. את הביקור בטייסת מעבירים טייסי קרב בכירים במיל' ומדריכות סימולטור. שובר זה מאפשר למתאמן לבחור את הטיסה המתאימה לו לפי רמתו האישית. הטיסה הראשונה שלי- טיסת הבסיס למי שעדיין לא טס בטייסת או טיסת סולו-טיסה שבה עולים ברמת האתגר והיא מתאימה למי שכבר טס את הטיסה הראשונה בטייסת.

הפעילות בעברית. לתכנית באנגלית יש לתאם מול שירות הלקוחות.

למי מתאים: מגיל 12 ומעלה
זמן פעילות כולל כ-70 דקות

מחיר 290 ₪
להזמנה

שובר אימון כפול

שובר אימון כפול

רוצים להעניק מתנה כפולה ומכופלת? שובר אימון כפול הינו הפתרון המושלם עבורכם.

שובר מתנה זה מורכב משתי תכניות טיסה מהנות ומאתגרות ברצף -"הטיסה הראשונה" ו"טיסת הסולו". אימון "הטיסה הראשונה", שהיא טיסת הבסיס בטייסת ומיד אחריו אימון "טיסת הסולו", בו מעלים את רמת האתגר והאקשן. במהלך האימון הכפול, יעלה המתאמן על סרבל ויצא ל"טיסה הראשונה" שלו הכוללת: הדרכות טיסה מקצועיות, שיועברו ע"י טייס קרב או מדריכת סימולטור קרבי, קבלת משימות לביצוע וטיסה בסימולטורים המתקדמים של הטייסת. בגיחה זו ילמד להמריא, לתמרן מטוסF-16 , לבצע משימות מאתגרות ולראות את ארץ ישראל ממעוף הציפור. בסיום "הטיסה הראשונה" יעבור תחקיר ביצועים ולאחר מכן, ימשיך ל"טיסת הסולו", אשר תעלה את רמת הטיסה, המשימות ו-הכיף! המתאמן יטוס בגובה נמוך, יצא למשימה מבצעית, הכוללת טיסה מחוץ לגבולות המדינה, יחווה טיסה מאתגרת באזור מאוים וישתמש במערכות הנשק של מטוס הקרב. לפני גיחת הסולו בסימולטורים, יקבל המתאמן הדרכת טיסה מקצועית מטייס קרב במיל' או ממדריכת סימולטור וכמובן בסוף האימון, יעבור תחקיר בו יצפה בסרט הטיסה שלו ויקבל הערות ונקודות לשיפור לפעם הבאה - ממש כמו בטייסת אמתית בחיל האוויר.

כאשר יסיים המתאמן את האימון הכפול, הוא יהיה כשיר לאימון הבא בטייסת - קרבות האוויר!

הפעילות בעברית. לתכנית באנגלית יש לתאם מול שירות הלקוחות.

למי מתאים: מגיל 12 ומעלה
זמן חוויה כולל כ-150 דקות

מחיר 520 ₪
להזמנה

שובר אימון כפול פרמיום

שובר אימון כפול פרמיום

רוצים להעניק מתנה כפולה ומכופלת שכוללת טיסה ב F-16 ו F-35? שובר אימון כפול הינו הפתרון המושלם עבורכם. שובר מתנה זה מורכב משתי תכניות טיסה מהנות ומאתגרות ברצף: "טיסה ראשונה" במטוס F-16 וטיסה שנייה במטוס הקרב המתקדם ביותר בעולם F-35 - הזדמנות ייחודית לטיסה בקוקפיט F-35 מלא, ראשון מסוגו בעולם.

בואו לראות ולהרגיש מקרוב את המטוס שכל העולם מדבר עליו! במהלך האימון הכפול, תעלו על סרבל, ותקבלו תדריך טיסה מקצועי אשר יקנה לכם את הכלים הבסיסים להטסת F-16 ו F-35. לאחר מכן תצאו ל"טיסה הראשונה" שלכם במטוס הקרב F-16: תקבלו משימות לביצוע ותטוסו בסימולטורים המתקדמים של הטייסת.

בגיחה זו תלמדו להמריא, לתמרן את מטוס ה F16, תבצעו משימות מאתגרות ותטוסו בשמי תל אביב בגובה נמוך תוך מעבר בכל המקומות המוכרים לנו מהקרקע.

בסיום "הטיסה הראשונה" תעברו תחקיר ביצועים ולאחר מכן, תמשיכו לטיסת תקיפה במטוס הקרב F-35 אשר תעלה את רמת האתגר. המשימה בנויה כך שתוכלו להיחשף ליכולות המיוחדות של F-35 שהופכות אותו לדור 5 המתקדם בעולם והיתרון העצום שלו ביחס לשאר מטוסי הקרב.

הטיסה כוללת המראה מבסיס חיל האוויר רמת דויד, ניווט בגובה נמוך לנקודת התקיפה תוך שימוש מלא במערכות המטוס, חימוש מונחה ובכל חיישני המטוס. בתום התקיפה תפנו להפלת מטוסי אויב באמצעות טילים מתקדמים ואמצעים טכנולוגיים ייחודים.

בסוף האימון, תעברו תחקיר בו תצפו בסרט הטיסה שלכם ותקבלו הערות ונקודות לשיפור לפעם הבאה - ממש כמו בטייסת אמיתית בחיל האוויר.

למי מתאים: מגיל 12 ומעלה
זמן חוויה כולל כ-180 דקות

מחיר 620 ₪
להזמנה

שובר טיסת תקיפה ב-F-35

שובר טיסת תקיפה ב-F-35

שובר טיסה במטוס הקרב המתקדם ביותר בעולם - הזדמנות ייחודית לטיסה בקוקפיט F-35 מלא, ראשון מסוגו בעולם. בואו לראות ולהרגיש מקרוב את המטוס שכל העולם מדבר עליו.

במהלך האימון תעלו על סרבל טיסה ותקבלו תדריך טיסה מקצועי אשר יקנה לכם את הכלים הבסיסים להטסת F-35, תצאו למשימה מאתגרת בה תוכלו להיחשף ליכולות המיוחדות של F-35 שהופכות אותו לדור 5 המתקדם בעולם והיתרון העצום שלו ביחס לשאר מטוסי הקרב.

הטיסה כוללת המראה מבסיס חיל האוויר רמת דויד, ניווט בגובה נמוך לנקודת התקיפה תוך שימוש מלא במערכות המטוס, חימוש מונחה ובכל חיישני המטוס.

בתום התקיפה תפנו להפלת מטוסי אויב באמצעות טילים מתקדמים ואמצעים טכנולוגיים ייחודים.

בסוף האימון, תעברו תחקיר בו תצפו בסרט הטיסה שלכם ותקבלו הערות ונקודות לשיפור לפעם הבאה - ממש כמו בטייסת אמיתית בחיל האוויר.

למי מתאים: מגיל 12 ומעלה | מי שטס את "טיסה ראשונה" F-16
זמן חוויה כולל כ-90 דקות

מחיר 390 ₪
להזמנה

שובר אימון אישי

שובר אימון אישי

מתנה מעצימה ומרגשת ליום אימון פרטי בטייסת, בהדרכת טייס קרב ו/או מדריכת סימולטור. באימון האישי יעבור המתאמן חוויה המדמה יום בטייסת קרב, הכוללת הצגה אישית, קבלת יעדים ליום האימון, תדריך טיסה ותכנון משימה פרטי, טיסה מאתגרת בסימולטור של מטוס F-16 ותחקיר טיסה פרטי. מיד לאחר מכן, יעבור המתאמן תדריך משימה נוסף וישפר את הביצועים בטיסה נוספת בסימולטור של F-16 יום אימונים יסתיים בתחקיר ועיבוד אישי עם הצוות המקצועי המלווה. שובר אימון אישי מקנה כלים מעשיים, בתכנון ותחקור אישי וכן בהתמודדות עם משימות מאתגרות, שיאפשרו למתאמן ליישמם גם בתחומים אחרים בחיים. במהלך יום זה עולים על סרבל טיסה, מקבלים במתנה פאץ' טייסת ופאץ' כנפי טיסה אישי עם שם רקום. שובר זה מתאים לכל אחד ואחת ואינו מצריך היכרות מוקדמת עם עולם הטיסה (רמת הטיסה מותאמת למתאמן).

הפעילות בעברית. לתכנית באנגלית יש לתאם מול שירות הלקוחות.

הכניסה לטייסת מגיל 12 ומעלה
זמן חוויה כולל כ-150 דקות.

מחיר 1,700 ₪
להזמנות 074-7403333

שובר הצוות מנצח

שובר מתנה "הצוות מנצח"

שובר מתנה "הצוות מנצח" הינו שובר זוגי לזמן איכות משותף, מרתק ובלתי נשכח. הפעילות המשותפת מתבצעת בצוותים של זוגות, מתאימה מאוד לבני זוג, להורה וילד/ה (מגיל 12 ומעלה), או לכל הרכב זוגי אחר. הפעילות כוללת מפגש אחד מרוכז ומרתק, שבו טסים 2 טיסות בסימולטורים. במהלך הפעילות, עולים על סרבל טיסה, עוברים תדריך, נכנסים לקוקפיט אמיתי של מטוס F-16 וטסים טיסה ראשונה ומאתגרת בסימולטורים המתקדמים של הטייסת ומתחקרים את הביצועים. מיד לאחר מכן, יעבור הזוג תכנון זוגי משותף של משימת ניווט ויצא לטיסה שנייה, במטרה לצבור ניקוד מרבי ביחס לשאר חברי הקבוצה, כאשר המטרה היא כמובן, להיות "צוות מנצח".

הפעילות מועברת ע"י הצוות המקצועי של הטייסת, בקבוצות בהן הזוג, מתחרים כצוות נגד שאר חברי הקבוצה. הפעילות בעברית.

למי מתאימה הפעילות: כל הרכב זוגי, הורה וילד מגיל 12 ומעלה.
הכניסה למתאמנים בלבד (ללא ליווי).
זמן חוויה כולל 3.5 שעות.

התוכנית מתאימה לכל אחד ואחת ואינה מצריכה היכרות מוקדמת עם עולם הטיסה.
המחיר הינו לזוג.

מחיר 970 ₪
להזמנה

שובר אימון זוגי פרטי

שובר אימון זוגי פרטי

שובר מתנה זוגי ואישי, לחוויה משותפת ובלתי נשכחת. אימון זה מתאים לחברים, לבני זוג, להורה וילד ולמעשה לכל מי שתרצו לפנק בזוג ובגדול. שובר זה מאפשר לזוג המתאמנים לעבור יום פעילות בטייסת יחדיו, בליווי צמוד של טייס קרב ו/או מדריכת סימולטור. במהלך יום זה יעלו זוג המתאמנים על סרבל טיסה ויוענקו להם פאץ טייסת ופאץ שם אישי במתנה. האימון יתחיל בתדריך טיסה זוגי ופרטי, תכנון משימה וקבלת יעדים ליום האימון. לאחר מכן יצא הזוג לטיסה על סימולטורים מתקדמים של מטוסי F-16 בליווי מאמן צמוד לכל מתאמן ובסיומה יעברו תחקיר טיסה ועיבוד נתונים אישי. משם ימשיכו לתדריך משימה נוסף ושיפור ביצועים בגיחה נוספת על הסימולטורים. הביקור יסתיים רק לאחר תחקיר ועיבוד אישי עבור שני המשתתפים. בנוסף לחוויה המרגשת והמאתגרת, האימון בטייסת יקנה לזוג המאמנים הזדמנות לקבל כלים מעשיים בתכנון ותחקור אישי וכן בהתמודדות עם משימות מאתגרות, שיאפשרו להם ליישמם גם בתחומים אחרים בחיים.

הפעילות בעברית. לתכנית באנגלית יש לתאם מול שירות הלקוחות.

הכניסה לטייסת מגיל 12 ומעלה.
זמן חוויה כולל כ-150 דקות.

התוכנית מתאימה לכל אחד ואחת ואינה מצריכה היכרות מוקדמת עם עולם הטיסה.
המחיר הינו לזוג.

מחיר 3,000 ₪
להזמנות 074-7403333

שובר אימון קבוצתי פרטי

שובר אימון קבוצתי פרטי

שימו בצד את חיי היומיום ובואו לחוויה מגבשת ומרגשת יחד עם קרוביכם. כאן תקבלו את החוויה המלאה של יום בטייסת קרב, בקבוצה פרטית ואינטימית הסגורה רק עבורכם. במהלך הביקור תעלו על סרבל טיסה ותקבלו במתנה פאץ טייסת ופאץ שם אישי רקום. תדריך הטיסה יועבר לכם באופן פרטי ע"י טייס קרב או מדריכת סימולטור, כך גם קבלת משימות ויעדים לביצוע. לאחר מכן תצא הקבוצה לטיסה ראשונה בסימולטורים, המדמים בצורה הקרובה ביותר את הדבר האמיתי. כמובן שגם התחקיר יעשה לקבוצתכם באופן פרטי. לאחר מכן תעברו תדריך טיסה נוסף ותצאו לגיחה נוספת על הסימולטורים לשיפור ביצועים. בסוף יום האימונים תעברו תחקיר ביצועים פרטי.

הפעילות בעברית. לתכנית באנגלית יש לתאם מול שירות הלקוחות.

הכניסה לטייסת מגיל 12 ומעלה.
זמן חוויה כולל כ-150 דקות.

התוכנית מתאימה לכל אחד ואחת ואינה מצריכה היכרות מוקדמת עם עולם הטיסה.
המחיר הינו לאדם לקבוצה של 3 אנשים ומעלה.

מחיר 1,500 ₪
להזמנות 074-7403333