Loading...
שאלות ותשובות 2019-01-24T14:04:22+00:00

שאלות ותשובות

הטייסת מיועדת ומתאימה לכל מי שרוצה לחוות ביקור מרתק בטייסת קרב אזרחית, הכולל טיסה בסימולטורים מתקדמים של מטוסי F-16

סימולטור הינו מתקן המאפשר הדמיה של חווית טיסה, בצורה הקרובה ביותר למציאות.  הסימולטור של הטייסת  בנוי כהעתק של תא טייס במטוס קרב מסוג F-16.

הסימולטור שלנו, הינו מתקן של תא טייס של מטוס  , F-16 המאפשר אימון וחווית טיסה קרובה ביותר לחוויית הטיסה האמתית במטוס קרב בדומה למאמני הטיסה מהם משתמשים צוותי אוויר בחיל האוויר.

ישנן שלוש דרכים פשוטות לבצע הזמנות:

  1. הזמנה דרך נציג מכירות במספר- 074-7403333.
  2. הזמנה אונליין דרך אתר הטייסת בקלות ובפשטות וצורה בטוחה ומהירה .
  3. הזמנה דרך המייל של שירות הלקוחות בכתובת info@pilots.co.il – השאירו את שמכם, מספר טלפון ומטרת הביקור ואנו נחזור אליכם בהקדם לתיאום הגעה. במייל זה ניתן גם לשאול אותנו כל שאלה נוספת העולה  על דעתכם.

אין שום צורך בניסיון קודם – כל אחד יכול לטוס. בהגעתכם למרכז תעברו תדריך טיסה מקצועי ומפורט ע"י טייס קרב במילואים הכולל הסבר על איך מתאמנים  במאמן טיסה. למעשה, בתדריך זה תתודרכו על כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת להטיס מטוס קרב בפעם הראשונה בחייכם.

הסימולטורים מיועדים לקהל הרחב וגם לטייסים. אנו מציעים חווית טיסה לכל מי שמעוניין ורוצה לטוס. הנאה מובטחת לכל סוגי האוכלוסייה.

כל אחד ואחת, יכול להגיע לבקר בטייסת, הבנויה כמו טייסת קרב אמתית בחיל האוויר. עם זאת, אנו מגבילים את חווית הטיסה לגילאים 12-99.

אנו ממליצים להזמין מקום כמה שיותר מוקדם, בכדי שתוכלו לשריין את התאריך והשעה הנוחים לכם. עם זאת, נשתדל להיות גמישים ככל הניתן גם להזמנות של הרגע האחרון.

הטייסת מציעה מגוון תכניות ומסלולים, משך הביקור בטייסת תלוי בתכנית שתבחרו, רוב התכניות אורכות 60 דקות. פירוט הדקות המדויק קיים באתר הטייסת בפירוט על התכניות.

הביקור בטייסת מדמה  חוויה  של יום בטייסת וכולל רישום, קבלת סרבל טיסה, צילום עם אביזרי טיסה נלווים, תדריך לטיסה ע"י טייס  קרב או מדריכת סימולטור (מאמנת טיסה) אשר שירתו בחיל האוויר, טיסה בסימולטור ( 12-20 דקות, תלוי בתכנית) ולבסוף תחקיר וסיכום יומי וחלוקת תעודות כמובן.

הצוות שילווה אתכם בטייסת מורכב מטייסי קרב ומפקדי טייסות קרב ומדריכות סימולטור , אשר השתחררו משירות בחיל האוויר הישראלי, בעלי ניסיון עשיר בתחום ההדרכה.

מדריכות סימולטור הן מדריכות טייסים ונווטים אשר עוברות תהליך הכשרה מהמורכבים שיש לצה"ל להציע האורך בין 8-12 חודשים, המדריכות הן שמכשירות את טייסי חיל האוויר על מערכות המטוס ותפעול נכון של תקלות היכולות להתרחש בזמן טיסה.

כן. ניתן לטוס ביחד או מול חברכם. ניתן גם לטוס קבוצה נגד קבוצה או כולם ביחד.

תכניות הטיסה בטייסת מגוונות ומתאימות לרמות טיסה שונות ולקצב ההתקדמות של המבקר. בין התכניות: הטיסה הראשונה שלי, טיסה בשמי הארץ, סולו, קרבות אוויר בדרגות קושי שונות.

אם זוהי טיסתך הראשונה בטייסת, אנו ממליצים על תכנית הטיסה הראשונה שלי. טיסת הסולו מיועדת לביקורכם השני בטייסת, שם יועברו תכנים מתקדמים יותר, הדורשים את הניסיון מהטיסה הראשונה.

טיסה בשמי הארץ מיועדת לתיירים או למתאמנים המעוניינים לבצע טיסה ייעודית המתמקדת בתצפית והסברה על ארצנו בשפה האנגלית.

תכנית קרבות אוויר מיועדת לקבוצות ולאירועים, המעוניינים באקשן המשולב עם תחרותיות.

ניתן לבחור את התכנית המתאימה לכם באתר הטייסת, או להתייעץ עם שירות הלקוחות שלנו.

אנשים בעלי רקע אפילפטי, הרגישים להבהובי מסכים, נדרשים להתייעץ עם רופא לפני התנסות טיסה בסימולטור. בנוסף, נדרש לחתום על הצהרת בריאות לפני טיסה בסימולטור.

כן. ניתן לחגוג כל אירוע העולה על דעתכם – ימי הולדת, מסיבות רווקים/רווקות, ימי נישואין ועוד. אנו ערוכים לקליטת קבוצות ואירוח מלא כולל כיבוד בהתאמה אישית. ניתן לבצע הזמנה טלפונית במספר 074-7403333 או דרך המייל שלנו בכתובת info@pilots.co.il

שובר מתנה ניתן לרכוש דרך האתר בדרך מהירה ובטוחה בלינק

שובר המתנה ישלח בצירוף ברכה אישית ישירות למקבל המתנה או למייל של המזמין.
ניתן לרכוש שובר מתנה גם מול שירות הלקוחות שלנו במספר 074-7403333

את השובר ניתן לממש דרך האתר בפשטות ובמהירות, יש להזין את המס הסידורי הרשום על גבי השובר בשדה "הזן שובר" בתהליך ההזמנה באתר.
ניתן לממש את שובר המתנה גם מול שירות הלקוחות במספר 074-7403333

יש לך שאלה נוספת? נשמח לענות!

ניתן להקליד את שאלתך ואנו נענה בהקדם, או להתקשר לשירות הלקוחות  074-7403333

שינוי גודל גופנים