Loading...
»שאלות ותשובות
שאלות ותשובות 2019-09-10T12:22:59+03:00

שאלות ותשובות

הטייסת מיועדת ומתאימה לכל מי שרוצה לחוות ביקור מרתק בטייסת קרב אזרחית, הכולל טיסה בסימולטורים מתקדמים של מטוסי F-16

מידע כללי

סימולטור הינו מתקן המאפשר הדמיה של חווית טיסה, בצורה הקרובה ביותר למציאות. הסימולטורים של הטייסת בנויים כהעתק של תא טייס במטוס קרב מסוג F-16 ומאפשרים אימון וחווית טיסה קרובה ביותר לחוויית הטיסה האמתית במטוס קרב

מדריכות סימולטור הן מדריכות טייסים ונווטים אשר עוברות תהליך הכשרה מהמורכבים שיש לצה"ל להציע האורך בין 8-12 חודשים, המדריכות הן שמכשירות את טייסי חיל האוויר על מערכות המטוס ותפעול נכון של תקלות היכולות להתרחש בזמן טיסה.

כן. ניתן לחגוג כל אירוע העולה על דעתכם – ימי הולדת, בר ובת מצווה, כנסים ועוד. אנו ערוכים לקליטת קבוצות ואירוח מלא כולל כיבוד בהתאמה אישית. ניתן לבצע הזמנה טלפונית במספר 074-7403333 או דרך המייל שלנו בכתובת info@pilots.co.il

שירות הלקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 9:00-17:00. ניתן ליצור עמנו קשר במספר 074-7403333 או דרך המייל שלנו בכתובת info@pilots.co.il

מידע לפני הזמנת טיסה בטייסת

כל אחד יכול לטוס בטייסת, אין שום צורך בניסיון קודם. בהגעתכם לטייסת תעברו תדריך טיסה מקצועי ומפורט ע"י טייס קרב במילואים או מדריכת סימולטור. בתדריך זה תתודרכו על כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת להטיס מטוס קרב, בפעם הראשונה בחייכם

הסימולטורים מיועדים לקהל הרחב וגם לטייסים. אנו מציעים חווית טיסה לכל מי שמעוניין ורוצה לטוס.

כל אחד ואחת, יכול להגיע לבקר בטייסת, הבנויה כמו טייסת קרב אמתית בחיל האוויר. עם זאת, אנו מגבילים את חווית הטיסה לגילאים 12-99.

כן. צריך לעדכן אותנו מראש על אופי המגבלה.
הזמנת הטיסה תתבצע מול שירות הלקוחות שלנו בימים א'-ה' בין השעות 9:00-16:00,
בטלפון 074-7403333. כמו כן, ניתן לשלוח לנו הודעה למייל info@pilots.co.il ואנו נחזור אליכם בהקדם.

אנו ממליצים להזמין מקום כמה שיותר מוקדם, בכדי שתוכלו לשריין את התאריך והשעה הנוחים לכם. עם זאת, נשתדל להיות גמישים ככל הניתן גם להזמנות של הרגע האחרון.

הטייסת מציעה מגוון תכניות ומסלולים, משך הביקור בטייסת תלוי בתכנית שתבחרו, רוב התכניות אורכות 70 דקות. פירוט הדקות המדויק קיים באתר הטייסת בפירוט על התכניות.

הביקור בטייסת מדמה חוויה של יום בטייסת קרב הכולל: קבלת סרבל טיסה, תדריך טיסה מקצועי המועבר ע"י טייס קרב או מדריכת סימולטור (מאמנת טיסה) אשר שירתו בחיל האוויר, טיסה בסימולטור של מטוס קרב ולבסוף תחקיר ביצועים וסיכום יומי.

כן, תוכלו לעבור תדריך ותחקיר יחדיו ואף להתחרות בביצועי הטיסה שתשיגו.

תכניות הטיסה בטייסת מגוונות ומתאימות לרמות טיסה שונות ולקצב ההתקדמות של המבקר. בין התכניות: "הטיסה הראשונה שלי"- טיסת הבסיס, אותה כל מתאמן בטייסת נדרש לעבור, "סולו"- הטיסה השנייה בטייסת, בטיסה זו נעלה את רמת האתגר והמשימות, "קרבות אוויר" בדרגות קושי שונות- תכנית זו מתאימה לבוגרי הטיסות הבסיסיות, "אימון כפול" – 2 אימוני טיסה רצופים אימון "הטיסה הראשונה" ו"סולו". "אימון אישי"- יום אימונים אישי אחד על אחד בהדרכת טייס קרב במיל' ומדריכת סימולטור קרבי, המתאים לכל רמת טיסה (גם כטיסה ראשונה), "תכנית לתיירים"- מתאימה כטיסה ראשונה בטייסת ומאפשרת לקבל סקירה על הגנת שמי המדינה, השתתפות במפגש עם טייס בכיר החושף סיפורים אישיים, טיסה בסימולטור של מטוס קרב בשמי הארץ.

הזמנת טיסה באתר

ישנן שלוש דרכים פשוטות לבצע הזמנות:

  • הזמנה אונליין דרך אתר הטייסת בקלות ובצורה בטוחה ומהירה.
  • הזמנה דרך נציג מכירות במספר- 074-7403333.
  • הזמנה דרך המייל של שירות הלקוחות בכתובת info@pilots.co.il – השאירו את שמכם, מספר טלפון ומטרת הביקור ואנו נחזור אליכם בהקדם לתיאום הגעה. במייל זה ניתן גם לשאול אותנו כל שאלה נוספת העולה על דעתכם.

לאחר סיום הרכישה ישלח מייל אוטומטי עם אישור פרטי ההזמנה המעיד על סיום תהליך הרכישה והצלחתו.
במידה ולא קיבלת אישור הזמנה, יש לפנות לשירות הלקוחות שלנו בימים א'-ה' בין השעות 9:00-17:00 בטלפון 074-7403333. כמו כן, ניתן לשלוח לנו הודעה למייל: info@pilots.co.il ואנו נחזור אליכם בהקדם.

אפשרויות תשלום

באתר הטייסת ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי.
תהליך הרכישה יושלם ברגע שהעסקה תאושר.
לא ניתן לשלם במזומן או בהעברה בנקאית עבור הרכישה.

כמובן. האתר מאובטח לחלוטין באמצעות ssl ו- PCI כלומר כל התקשרות בין הדפדפן שלך לאתר הינה מוצפנת- כך שלא ניתן לפענח את המידע המועבר בין הדפדפן לאתר. האתר עומד בתיקני האבטחה המחמירים ביותר, כך שמובטח לך שתהליך הרכישה נעשה באופן הבטוח וחסוי ביותר.

לא. אנחנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך במערכת. הסליקה באתר מבוצעת באמצעות מערכת מאובטחת חיצונית המותאמת לתקן PCIהעולמי, כך שאנחנו כלל לא חשופים למס' הכרטיס שלך משום שהוא מוצפן.

שובר מתנה

שובר מתנה ניתן לרכוש דרך האתר בדרך מהירה ובטוחה בלינק

שובר המתנה ישלח בצירוף ברכה אישית ישירות למקבל המתנה או למייל של המזמין.
ניתן לרכוש שובר מתנה גם מול שירות הלקוחות שלנו במספר 074-7403333

את השובר ניתן לממש דרך האתר בפשטות ובמהירות, יש להזין את המס הסידורי הרשום על גבי השובר בשדה "הזן שובר" בתהליך ההזמנה באתר.
ניתן לממש את שובר המתנה גם מול שירות הלקוחות במספר 074-7403333

שינויים ביטולים

מועד לפעילות שהוזמנה יש לשנות מול שירות הלקוחות בטלפון 074-7403333, או בכתובת המייל  info@pilots.co.il ונחזור אליך בהקדם.

ביטול פעילות שהוזמנה יש לבצע מול שירות הלקוחות בטלפון 074-7403333, או בכתובת המייל info@pilots.co.il ונחזור אליך בהקדם.
תנאי ביטול-
ניתן לבטל טיסה ללא חיוב כספי עד 2 ימי עסקים לפני המועד אליו הוזמנה הפעילות בטייסת.
ביטול הזמנה לאחר 2 ימי עסקים ועד יום עסקים אחד לפני מועד הפעילות יחויב במחצית עלות הפעילות שהוזמנה.
בביטול לאחר מועדים אלו לא יינתן זיכוי כספי.

יש לך שאלה נוספת? נשמח לענות!

ניתן להקליד את שאלתך ואנו נענה בהקדם, או להתקשר לשירות הלקוחות  074-7403333