Loading...
דף הבית » ביקור שלישי ומעלה
ביקור שלישי ומעלה 2019-10-06T12:26:06+03:00

טיסות למתקדמים- מתאים לביקור שלישי ומעלה

אין ספק שכבר עברתם דרך רצינית של למידה בטייסת וכעת, הינכם כשירים לאימונים מתקדמים הכוללים קרבות אויר ותקיפת אויר קרקע. בחרו את סוג הטיסה אותו תרצו ללמוד בשלב זה. האימונים המתקדמים המוצגים בעמוד זה לבחירתכם, מתאימים אך ורק למי שטס כבר אצלינו בטייסת את "הטיסה הראשונה שלי" ו"טיסת הסולו". בחרו את האימון הבא שלכם דרך האתר והיכנו לאתגר האמיתי.

קרבות אויר

קרבות אויר

מוכנים לאתגר הבא? הדבר שהופך טייס לטייס קרב - השתתפות בקרבות אוויר. זה הזמן שלכם להמריא לשמים מלאי מטוסים, להיכנס לעולם קרבות האוויר ולהרגיש את הדופק, הריגוש והאדרנלין של התחרות מול טייסים אחרים, אשר בסופה רק אחד יהיה אלוף ההפלות.

בטיסה זו תטוסו באזור רווי מטוסים ותידרשו להפיל מירב מטוסים, תוך התמודדות עם זירה מאתגרת, הדורשת קבלת החלטות מהירה. צוות הטייסת ילווה אתכם בהדרכות לפני הטיסה ותוך כדי הקרבות, בכדי שתלמדו מהטובים ביותר כיצד לזהות את המטרות, איך לבחור את מי להפיל וכמובן איך לעשות זאת נכון. ולבסוף לנחות בשלום בבסיס רמון.

למי מתאימה הפעילות: מגיל 12 ומעלה שטסו את "הטיסה הראשונה שלי" וטיסת ה"סולו" או את ה"אימון הכפול" בטייסת

החוויה כוללת:
לבישת סרבל טיסה
תדריך קבוצתי בחדר תדריכים
טיסה יחידנית בסימולטור של 16- F, בליווי מקצועי (כ-20 דקות)
תחקיר קבוצתי בחדר תחקירים

זמן חוויה כולל כ 70 דקות. הכניסה למתאמנים בלבד (ללא ליווי). התכנית מועברת בשפה העברית.

מחיר 290 ₪
להזמנה

תקיפת אויר קרקע

תקיפת אויר קרקע

מוכנים לאתגר הבא? והפעם תקיפת מטרות על הקרקע (אוויר קרקע). עולם חדש ומאתגר הכולל מרכיבים שונים כמו ניווט, טיסה נמוכה, התחמקות מאיומים והפצצת מטרות כל זאת תוך התמודדות על מטוסי אויב והפלתם.

בטיסה זו תדרשו לבצע תכנן מבצעי למשימת תקיפה ולהתחשב באילוצים שונים ומגוונים. לאחר שלב התכנון תמריאו ומיד תכנסו לאזור מאוים בו תצטרכו לנווט , לחמוק מאיומים לזהות את מטרות התקיפה, לתפעל את המפסקים לקראת התקיפה ובסופו של דבר גם לבצע יעפי תקיפה שונים על המטרות. בנוסף תמצאו את עצמכם באזור עליו מגינים מטוסי קרב אותם תצטרכו להפיל. צוות הטייסת ילווה אתכם בהדרכות לפני הטיסה ותוך כדי הטיסה בכדי שתלמדו מהטובים ביותר כיצד לזהות את המטרות, איך לתפעל את מערכות המטוס השונות וכמובן איך לפגוע במטרות.

למי מתאימה הפעילות: מגיל 12 ומעלה שטסו את "הטיסה הראשונה שלי" וטיסת ה"סולו" או את ה"אימון הכפול" בטייסת

החוויה כוללת:
לבישת סרבל טיסה
תדריך קבוצתי בחדר תדריכים
טיסה יחידנית בסימולטור של 16- F, בליווי מקצועי (כ-20 דקות)
תחקיר קבוצתי בחדר תחקירים

זמן חוויה כולל כ 70 דקות. הכניסה למתאמנים בלבד (ללא ליווי). התכנית מועברת בשפה העברית.

מחיר 290 ₪
להזמנה

תקיפת אויר קרקע אימון כפול

תקיפת אויר קרקע אימון כפול

בואו לחוות חוויה כפולה ומכופלת הכוללת 2 אימוני תקיפה רצופים, מרתקים ומלאים בא-ק-ש-ן! אימון "תקיפת אויר קרקע", ומיד אחריו אימון "שחזור מבצע אופרה" בו תשחזרו את תקיפת הכור בעירק! במהלך אימון כפול זה תעלו על סרבל תעברו תדריך שילמד אתכם כיצד לזהות מטרות, לתפעל את מערכות המטוס ולתקוף. כמו כן, תחשפו לעולם חדש ומאתגר, הכולל מרכיבים שונים כמו ניווט, טיסה נמוכה, התחמקות מאיומים והפצצת מטרות, כל זאת תוך התמודדות מול מטוסי אויב והפלתם.

לאחר שלב התדרוך והתכנון תמריאו ותכנסו לאזור מאוים בו תצטרכו לנווט, לחמוק מאיומים לזהות את מטרות התקיפה ולבצע יעפי תקיפה שונים על המטרות. בנוסף תמצאו את עצמכם באזור עליו מגינים מטוסי קרב אותם תצטרכו להפיל. אימון זה יסתיים כמובן, בתחקיר ביצועים, אשר מיד אחריו יתחיל התדריך לאימון הבא, שחזור תקיפת הכור הגרעיני בעירק, אחד מהמבצעים ההרואיים בתולדות חיל האוויר. הפעילות כוללת את שלב ההכנות למבצע, תדרוך, אשר שבסיומו תמריאו מבסיס עציון בסיני ותבצעו ניווט נמוך במדבריות ירדן וסעודיה תוך שחזור נתיב הטיסה המקורי. אתם תדרשו להימנע מגילוי על ידי האויב ולנווט על הנתיב המדויק של המבצע. בהמשך תבצעו יעף מבצעי על המטרה המקורית (הכור הגרעיני "אוסירק") ותדרשו לחזור לנחיתה בשטחנו בשלום. הפעילות תסתיים בתחקיר.

למי מתאימה הפעילות: מגיל 12 ומעלה שטסו את "הטיסה הראשונה שלי" וטיסת ה"סולו". זמן חוויה כולל כ 150 דקות. הכניסה למתחם למתאמנים בלבד. התוכנית מועברת בשפה העברית.

מחיר 520 ₪
להזמנה

תקיפת הכור בעירק

תקיפת הכור בעירק - שחזור מבצע אופרה

(רק למי שכבר השתתף בתקיפת אויר קרקע)

טיסת "אופרה" – תקיפת הכור הגרעיני בעירק. מבצע אופרה הינו אחד מהמבצעים המזהירים בתולדות חיל האוויר והינו מבצע שכל מי שהשתתף בו יזכור אותו עד יומו האחרון. גם אתם יכולים לחוות את הטיסה הזו ולנסות להרגיש את מה שהרגישו הטייסים שטסו במבצע.

הטיסה כוללת את שלב ההכנות למבצע (על פי מה שהיה במבצע המקורי) כולל הצטיידות בכסף עירקי . לאחר מכן תמריאו מבסיס עציון בסיני ותבצעו ניווט נמוך במדבריות ירדן וסעודיה (שחזור של נתיב הטיסה המקורי). אתם תדרשו להימנע מגילוי על ידי האויב ולנווט על הנתיב המדויק של המבצע. בהמשך תבצעו יעף מבצעי על המטרה המקורית (הכור הגרעיני "אוסירק") ותדרשו לחזור לנחיתה בשלום בשטחנו. הטיסה היא שחזור מדויק של המבצע המקורי וראשוני הטייסים לבצע אותה היו הטייסים האמיתיים שטסו במבצע. צוות הטייסת ילווה אתכם בהדרכות לפני הטיסה ותוך כדי הטיסה בכדי שתלמדו מהטובים ביותר כיצד לזהות את המטרות, איך לתפעל את מערכות המטוס השונות וכמובן איך לפגוע במטרות..

למי מתאימה הפעילות: מגיל 12 ומעלה שטסו את טיסת התקיפה הראשונה (הכנה לאופרה)
החוויה כוללת:
לבישת סרבל טיסה
תדריך קבוצתי בחדר תדריכים
טיסה יחידנית בסימולטור של 16- F, בליווי מקצועי (כ-20 דקות)
תחקיר קבוצתי בחדר תחקירים
זמן חוויה כולל כ- 70 דקות. הכניסה למתאמנים בלבד (ללא ליווי). התכנית מועברת בשפה העברית.

מחיר 290 ₪
להזמנה

Air Ace Israel
(אייר אייס ישראל)

Air Ace Israel (אייר אייס ישראל)

הטייסת מזמינה אתכם להשתתף בתחרות המרוץ האווירי – "אייר אייס", הראשונה מסוגה בעולם.

התחרות מחולקת לשני שלבים: מוקדמות, אשר יתקיימו בין תאריכים 15-31.10.19 ושלב הגמר הגדול, אשר יתקיים בתאריך 6.11.19.

שלב המוקדמות יכלול תדריך ייעודי, שמטרתו להכין אתכם לתחרות ולחוקיה, אשר תתרחש במסלול מכשולים מאתגר במיוחד, בין גורדי השחקים של העיר ת"א. לאחר סיום התדריך, תצאו לגיחה במסלול התחרות, אותה תצטרכו לסיים בזמן הקצר ביותר, תוך הימנעות מפגיעה במכשולים. תוכלו להנות מ3 ניסיונות טיסה במסלול, לצורך השגת ניקוד מירבי, שעל פיו יוכרע האם תעלו לגמר. בשלב המוקדמות תעברו גם שני תחקירים אשר יסייעו בשיפור הביצועים.

לשלב הגמר יעלו עשרת המשתתפים אשר השיגו את התוצאות הטובות ביותר בשלב המוקדמות. שופטי התחרות הינם טייסי קרב בכירים. אירוע הגמר החגיגי, יערך בנוכחות קהל צופים. זוכה התחרות ייהנה מפרס יוקרתי.

מי רשאי להשתתף בפעילות: מי שטס את הטיסה הראשונה בטייסת, או בעל ניסיון בטיסה, החל מגיל 12 ומעלה.

זמן הפעילות: כ 70 דקות.
ניתן להזמין אימון זה עד 5 פעמים למשתתף, לצורך שיפור תוצאות הטיסה והגדלת הסיכויים לעלות לגמר.

מחיר 105 ₪
להזמנה

כרטיסיית אימונים

כרטיסיית אימונים

כרטיסיית אימונים הכוללת 5 אימונים במחיר של 4! הכרטיסייה מתאימה לאלו מבינכם שרוצים ללמוד, להשתפר, להתמקצע ולחוות את הטיסות המרתקות של הטייסת - ראשונה/ סולו/ קרבות אויר/ תקיפת אויר קרקע/ תקיפת הכור/ F-35 לבחירתכם. את הכרטיסייה ניתן לרכוש ולממש דרך האתר בקלות רבה.

בעת הרכישה ישלחו אליכם 5 מספרים סידוריים, כאשר כל מספר מקנה לכם אימון אחד בטייסת. בבואכם לממש את הכרטיסייה, תדרשו להקליד בתהליך הרכישה בשדה "שובר מתנה/ כרטיסייה", את אחד מהמספרים הסידורים שנשלחו אליכם. שימו לב - הכרטיסייה הינה אישית ובלתי ניתנת להעברה או לחלוקה.

האימונים בטייסת מתאימים מגיל 12 ומעלה.

מחיר 1160 ₪ (1450 ₪)
להזמנה

נשמח לייעץ ולהתאים את הטיסה המושלמת עבורכם

לייעוץ והתאמת טיסה ניתן להתקשר למספר  074-7403333
או להשאיר הודעה ונשוב אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים