»סדנת מנהיגות לנוער

קורס לבני נוער:

קורס מרתק ומעשיר הכולל שלושה חלקים, הנלמדים באופן מלא או חלקי לבחירתכם: יסודות, בסיסי ומתקדם.

הקורס עוסק בתכנים הלקוחים מעולם הטיסה, הן על הקרקע (תהליכי לימוד והכנה) והן באוויר. עוצמתו של הקורס היא שילוב של חוויה משמעותית וייחודית, הכוללת תהליכי למידה והעצמה של כל נערה ונער. הקורס מקנה למשתתפים מיומנויות אישיות בתחומים רבים אותם ניתן לאמץ בחיי היום יום. תכני הקורס נוגעים במרכיבים כמו: תהליכי למידה, התמודדות עם אתגרים, העצמה אישית, עבודה בצוות, תחקור ויישום ועוד. מיומנויות אלו לקוחות מתהליכי ההכשרה המקובלים בקורס הטייס של חיל האוויר.

ההדרכה בקורס מובלת על ידי טייסי קרב בכירים מחיל האוויר ובהשתתפות מדריכות סימולטור מקצועיות שהוכשרו בחיל האוויר הישראלי.

מבנה הקורס:

קורס יסודות: הקורס עוסק ביסודות הטיסה. החניכים ילמדו כיצד להמריא, לשלוט במטוס, לבצע משימת אווירובטיקה, טיסת ניווט ונחיתה. בסוף השבוע החניכים ישלטו במטוס ויוכלו לבצע משימות באופן עצמאי (כשירים לסולו).

קורס בסיסי: עוסק בתכנים מבצעיים. החניכים ילמדו כיצד לבצע קרבות אויר, לבצע הזדהות על מטרות ותקיפתן, לטוס במבנה. בסוף השלב החניכים יהיו כשירים מבצעית וידעו לתכנן טיסה באופן עצמאי.

קורס מתקדם: הקורס נשען על שני הקורסים הקודמים והוא מתקדם בתכני הטיסה תוך שימת דגש על עבודה בצוותים. החניכים יתנסו בתהליך מלא של טיסה, החל מתכנון דרך ביצוע תדריך, טיסה וביצוע משימה ותחקיר. כל התהליך מבוצע ע"י חניכי הקורס בליווי המדריכים.

הקורס מתאים לתלמידי כיתות ח' עד י״ב.

קורס יסודות בחופשת פסח-

כולל חמישה מפגשים, בתאריכים 1-7.4.20 (לא כולל שישי ושבת)
בין השעות 9:30-13:30

מהרו להירשם –  מספר המקומות מוגבל!

* ייתכנו שינויים במועדים, בהתאם למספר הנרשמים.

לפרטים נוספים ולהרשמה- 074-7403333

גלרית תמונות

הצטרפו עכשיו לחוויה ייחודית שבה השמיים אינם הגבול!

מעוניינים להירשם/ לקבל פרטים? התקשרו למס 074-7403333,
או כתבו לנו ונחזור אליכם במהירה